Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-10 | Turniej Małego Mistrza U-12 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -34 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -65 kg | -73 kg | +73 kg |
Kobiety | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Manowski Dawid (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Manowski D. | |||||||
Zaj±c Szymon (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Manowski D. | |||||||
Misi±g Tomasz (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Szymański S. | |||||||
Szymański Szymon (Klub Judo Mizu Kobyłka) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ceglarski Daniel (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Ceglarski D. | |||||||
Boguszewski Wojciech (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Marchel A. | |||||||
Marchel Aleksander (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Marchel A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wi¶niewski Marcel (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Wi¶niewski M. | |||||||
Mroczkowski Bruno (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Czarnecki Karol (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Opach Stanisław (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Manowski M. | |||||||
Manowski Mikołaj (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Manowski M. | |||||||
Matukiewicz Piotr (KJ Politechniki Białostockiej Białystok) | |||||||
Matukiewicz P. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Manowski D. | |||||||
Manowski D. | |||||||
Marchel A. | |||||||
Manowski D. | |||||||
Czarnecki K. | |||||||
Manowski M. | |||||||
Manowski M. |