Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Same Judo Cup 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Same Judo Cup 4 U8 | Same Judo Cup 4 U9 | Same Judo Cup 4 U11 | Same Judo Cup 4 U12 | Same Judo Cup 4 U14 K | Same Judo Cup 4 U13 | Same Judo Cup 4 U14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -38 kg | -42 kg | +42 kg |
Kobiety | -20 kg | -23 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | +37 kg |
kategoria: -28 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koneva Polina (Klub Kosta_Judo_time Kostomuksha) | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar Karina (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Marchel Zuzanna (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Bialek Zuzanna (UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zhumazhan Inzhu (Kazachstan ) | |||||||
Speichler M. | |||||||
Speichler Maja (KS Gwardia Białystok) | |||||||
Speichler M. | |||||||
TOKARCZYK Wiktoria (UKS SameJudo ) | |||||||
Grzechnik H. | |||||||
Grzechnik Hanna (Kuma Judo Warszawa) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Magdalena Dukaczewska (UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki) | |||||||
TUTA A. | |||||||
TUTA ANTONIA (ROU MIADO’S SIBIU) | |||||||
Chojko J. | |||||||
Urbańska Amelia (UKJ Ookami Warszawa) | |||||||
Chojko J. | |||||||
Chojko Julia (UKJ Lemur Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sochacka Nela (UKS Judo Fight Club Warszawa) | |||||||
Sochacka N. | |||||||
Manikowska Katarzyna (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Sochacka N. | |||||||
Kyialbekova Aaisha (Kirgistan Kirgistan) | |||||||
Kyialbekova A. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Speichler M. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Chojko J. | |||||||
Sochacka N. | |||||||
Sochacka N. |