Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego-U14 |
---|
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -26 kg | -29 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecner Filip (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Mecner F. | |||||||
B±kowski Edward (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Sarkisyan D. | |||||||
Sarkisyan Dawid (Poziom 303 Wroclaw) | |||||||
Sarkisyan D. | |||||||
Birecki Jakub (UKJ 82 Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski Bartosz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Piechna Mateusz (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Borzęcki Jakub (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Borzęcki J. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pieńkosz Maksymilian (UKS SameJudo ) | |||||||
Pieńkosz M. | |||||||
Dziewicki Michał (UKS Sadyba Warszawa) | |||||||
Pieńkosz M. | |||||||
Kędroń Bartosz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kleniewski A. | |||||||
Kleniewski Aleksander (UKJ 82 Warszawa) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wolak Karol (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Wolak K. | |||||||
KLAŻYŃSKI FILIP (UKS Kata Pruszków) | |||||||
Wolak K. | |||||||
Andrzejuk Maciej (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Andrzejuk M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sarkisyan D. | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Kowalski B. | |||||||
Pieńkosz M. | |||||||
Wolak K. | |||||||
Wolak K. |