Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 | VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -20 kg | -22 kg | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -46 kg | +46 kg |
Kobiety | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | +37 kg |
kategoria: -28 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kurzyp Lena (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
LVOVYCH U. | |||||||
LVOVYCH ULIANA (SC TORNADO SHATSK) | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Rejniak Maja (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusiak Kalina (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Kalisz Anastazja (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Kalisz A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kopeć Amelia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Kopeć A. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar Karina (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DOMOSHENKO ZLATA (Ukraine Kiev) | |||||||
DOMOSHENKO Z. | |||||||
Zakharova M. | |||||||
Zakharova Milana (KENIG JUDO CLUB KALININGRAD) | |||||||
Zakharova M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LVOVYCH U. | |||||||
LVOVYCH U. | |||||||
LVOVYCH U. | |||||||
Kalisz A. | |||||||
Kalisz A. | |||||||
Zakharova M. | |||||||
Zakharova M. | |||||||
Kopeć A. | |||||||
Kopeć A. | |||||||
DOMOSHENKO Z. | |||||||
DOMOSHENKO Z. | |||||||
DOMOSHENKO Z. | |||||||
DOMOSHENKO Z. | |||||||
Mateusiak K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rejniak M. | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Czerwińska-Kowar K. | |||||||
Zakharova M. |