Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 | VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -70 kg | +75 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Shmahluk Illia (Dynamo judo Khmelnytskyi) | |||||||
Wojtowicz M. | |||||||
Wojtowicz Michał (UKS Opty Gdynia) | |||||||
Hryhorchuk A. | |||||||
Hryhorchuk Andrii (Ukraine Kiev) | |||||||
Hryhorchuk A. | |||||||
Maksymiv Petro (Wojewódzka Szkoła sportowa w Iwano-Frankiwsku Iwano-Frankiwsku) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zdanowski Konrad (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Vardiashvili Erekle (Olymp Judo Club Gruzja) | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Abibullayev Erik (Isakovskie judoisty Kaliningrad region) | |||||||
Abibullayev E. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Spałek Szymon (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Zawadzki F. | |||||||
Zawadzki Filip (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Krupenko D. | |||||||
Krupenko Denys (Ukraine Kiev) | |||||||
Krupenko D. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zugickis Markus (JC Kyodai Riga) | |||||||
Zugickis M. | |||||||
Pohiba Pavlo (SPARTAKIVETS JUDO KIEV KIEV) | |||||||
Zugickis M. | |||||||
Sarwas Tomasz (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Sarwas T. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hryhorchuk A. | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Zugickis M. | |||||||
Krupenko D. | |||||||
Zugickis M. | |||||||
Zugickis M. |