Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-12 | Turniej Małego Mistrza U-14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -24 kg | -25 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -31 kg | -33 kg | -36 kg | -41 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -38 kg | +38 kg |
kategoria: -26 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sta¶kiewicz Krzysztof (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Siejka Szymon (UKJ Lemur Warszawa) | Sta¶kiewicz K. | ||||||
Rudziński M. | |||||||
Rudziński Maciej (KS Yawara Warszawa) | Rudziński M. | ||||||
Rudziński M. | |||||||
Kwiatkowski Mikołaj (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Kwiatkowski M. | |||||||
Kwiatkowski M. | |||||||
Timothy Smith (Klub Judo Mizu Kobyłka) | Timothy S. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Friemann Kajetan (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Pulikowski Feliks (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | Pulikowski F. | ||||||
Pulikowski F. | |||||||
Kiełczewski Maks (UKS Ronin-Team Warszawa) | Kiełczewski M. | ||||||
Zabłocki K. | |||||||
Kochański Krzysztof (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kochański K. | |||||||
Zabłocki K. | |||||||
Zabłocki Krzysztof (UKJ Lemur Warszawa) | Zabłocki K. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Molenda Marcel (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Zubkov Andrei (RED STAR Guryevsk) | Zubkov A. | ||||||
Owczarek M. | |||||||
Owczarek Maciek (Kuma Judo Warszawa) | Owczarek M. | ||||||
Augustyniak P. | |||||||
Kiełczewski Łukasz (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Kiełczewski Ł. | |||||||
Augustyniak P. | |||||||
Augustyniak Piotr (UKS Chojrak Warszawa) | Augustyniak P. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Koczyński Mateusz (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Kubiak Piotr (UKJ Lemur Warszawa) | Kubiak P. | ||||||
Kubiak P. | |||||||
Piotrowski Szymon (UKS Chojrak Warszawa) | Piotrowski S. | ||||||
Pacholak F. | |||||||
Sknadaj Łukasz (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Sknadaj Ł. | |||||||
Pacholak F. | |||||||
Pacholak Filip (UKJ Lemur Warszawa) | Pacholak F. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudziński M. | |||||||
Rudziński M. | |||||||
Zabłocki K. | |||||||
Pacholak F. | |||||||
Augustyniak P. | |||||||
Pacholak F. | |||||||
Pacholak F. |