Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Same Judo Cup 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Same Judo Cup 4 U8 | Same Judo Cup 4 U9 | Same Judo Cup 4 U11 | Same Judo Cup 4 U12 | Same Judo Cup 4 U14 K | Same Judo Cup 4 U13 | Same Judo Cup 4 U14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -38 kg | -42 kg | +42 kg |
Kobiety | -20 kg | -23 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | +37 kg |
kategoria: -38 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuliąs Timurs (LVA LIDO Łotwa) | |||||||
STRELIN Leonid (Isakovskie Judoisty Kaliningrad) | Kuliąs T. | ||||||
Kuliąs T. | |||||||
Kalinowski Kacper (Kuma Judo Warszawa) | Kalinowski K. | ||||||
Kuliąs T. | |||||||
Gorshkov Artem (Koenig Judo Club Rosja) | |||||||
Martiaev Nikolai (RED STAR Guryevsk) | Martiaev N. | ||||||
Martiaev N. | |||||||
Birliba Mihai (MDA Kamarad Singerei ) | Birliba M. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VAINIUSIS KIPRAS (JUDO SIMBA ALYTUS) | |||||||
Zaitsev Sviatoslav (Koenig Judo Club Rosja) | VAINIUSIS K. | ||||||
VDOVENKO N. | |||||||
VDOVENKO NIKITA ( UKR TRIUMF KIEV) | VDOVENKO N. | ||||||
VDOVENKO N. | |||||||
Staszuk Igor (UKS SameJudo ) | |||||||
Staszuk I. | |||||||
Staszuk I. | |||||||
Truszkowski Andrzej (Hato Judo Warszawa) | Truszkowski A. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gurazdowski Kacper (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Łukasik Michał (Hato Judo Warszawa) | Łukasik M. | ||||||
Łukasik M. | |||||||
Miagkov Matvey (Koenig Judo Club Rosja) | Miagkov M. | ||||||
Kucisz N. | |||||||
Zeibel Krzysztof (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Zeibel K. | |||||||
Kucisz N. | |||||||
Kucisz Nikodem (UKJ Meiyo Warszawa) | Kucisz N. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dyderski Antoni (Hato Judo Warszawa) | |||||||
ZHADAN FEDOR ( UKR TRIUMF KIEV) | Dyderski A. | ||||||
Dyderski A. | |||||||
CELMS ADRIANS (LVA SIGULDA Łotwa Łotwa) | CELMS A. | ||||||
Dyderski A. | |||||||
SOKOLOV Vlad (Isakovskie Judoisty Kaliningrad) | |||||||
SOKOLOV V. | |||||||
SOKOLOV V. | |||||||
Laskowski Jakub (UKS SameJudo ) | Laskowski J. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuliąs T. | |||||||
VDOVENKO N. | |||||||
VDOVENKO N. | |||||||
Kucisz N. | |||||||
Kucisz N. | |||||||
Kucisz N. | |||||||
Dyderski A. |