Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -66 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kołdej Adam (KS Start Radom) | |||||||
Żółtański Aleksander (UKS Sadyba Warszawa) | Kołdej A. | ||||||
Kocięda M. | |||||||
Kocięda Mikołaj (TS Gwardia Warszawa Warszawa) | Kocięda M. | ||||||
Szymański S. | |||||||
Szymański Szymon (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Szymański S. | |||||||
Szymański S. | |||||||
Łosiewicz Bogumił (UKJ Arcus Warszawa) | Łosiewicz B. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Strzelczyk Mikołaj (UKJ Ry¶ Warszawa) | |||||||
Dzierżek Konrad (UKS Narew Łapy) | Dzierżek K. | ||||||
Dzierżek K. | |||||||
WoĽniak Dawid (ULKS Judo Kowala) | WoĽniak D. | ||||||
Dzierżek K. | |||||||
Jarosik Kacper (MUKS Kokoro ŁódĽ) | |||||||
Jarosik K. | |||||||
Jarosik K. | |||||||
JóĽwiak Alan (UKS Arashi ŁódĽ) | JóĽwiak A. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jesiotr Michał (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Popal Adrian (UKS Judo Panda Warszawa) | Popal A. | ||||||
Kowalczyk M. | |||||||
Kowalczyk Michał (UKJ Ry¶ Warszawa) | Kowalczyk M. | ||||||
Kowalczyk M. | |||||||
Zieliński Jacek (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Zieliński J. | |||||||
Zieliński J. | |||||||
Borcuch Patryk (KJ Politechniki Białostockiej Białystok) | Borcuch P. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pietras Dawid (MKS Pałac Młodzieży ŁódĽ) | |||||||
Pietras D. | |||||||
Pietras D. | |||||||
Trzaszczka Dominik (KS Start Radom) | Trzaszczka D. | ||||||
Pietras D. | |||||||
Wysocki Michał (UKJ ASzWoj Warszawa) | |||||||
Wysocki M. | |||||||
Janas M. | |||||||
Janas Maksymilian (UKJ Ry¶ Warszawa) | Janas M. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymański S. | |||||||
Szymański S. | |||||||
Dzierżek K. | |||||||
Kowalczyk M. | |||||||
Kowalczyk M. | |||||||
Kowalczyk M. | |||||||
Pietras D. |