Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego-U14 |
---|
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marczak Piotr (UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) | |||||||
¦widwa Robert (UKJ Lemur Warszawa) | ¦widwa R. | ||||||
¦widwa R. | |||||||
El-humidi Damian (UKS Judo Fight Club Warszawa) | El-humidi D. | ||||||
¦widwa R. | |||||||
Kocięda Józef (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Kocięda J. | |||||||
Kocięda J. | |||||||
Bełdowski Filip (UKS Mokotovia Warszawa) | Bełdowski F. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szarowicz Szymon (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Szarowicz S. | |||||||
Osiadacz J. | |||||||
Osiadacz Jan (KS AZS-AWF Warszawa) | Osiadacz J. | ||||||
Zieliński M. | |||||||
Zieliński Miłosz (UKS Kodokan Toruń) | |||||||
Zieliński M. | |||||||
Zieliński M. | |||||||
Heine Jan (UKJ Lemur Warszawa) | Heine J. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pruszkowski Kacper (UKS Ulisses Team Pruszków) | |||||||
Płoski Bartosz (UKJ Lemur Warszawa) | Płoski B. | ||||||
Kwieciński A. | |||||||
Kwieciński Antoni (UKJ Champion Warszawa) | Kwieciński A. | ||||||
Kwieciński A. | |||||||
Mijas Karol (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Mijas K. | |||||||
Mijas K. | |||||||
Górski Stanisław (WKS Gwardia Warszawa) | Górski S. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brudzyński Patryk (UKS Mokotovia Warszawa) | |||||||
Brudzyński P. | |||||||
Bełbot J. | |||||||
Bełbot Jakub (UKS SameJudo ) | Bełbot J. | ||||||
Zaj±c S. | |||||||
Hartman Aleksander (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Hartman A. | |||||||
Zaj±c S. | |||||||
Zaj±c Szymon (UKS Ronin-Team Warszawa) | Zaj±c S. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
¦widwa R. | |||||||
¦widwa R. | |||||||
Zieliński M. | |||||||
¦widwa R. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Kwieciński A. | |||||||
Zaj±c S. |