Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 | VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -57 kg | -65 kg | +65 kg |
Kobiety | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | +59 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kisis Ervins (JC Kyodai Riga) | |||||||
Bondarenko Nikolay (Isakovskie judoisty Kaliningrad region) | Bondarenko N. | ||||||
Bondarenko N. | |||||||
BOBIKOV NAZAR (Ukraine Kiev) | BOBIKOV N. | ||||||
Derkach Egor (KENIG JUDO CLUB KALININGRAD) | |||||||
Matuznyi D. | |||||||
Khuroshvili Zakaria (Olymp Judo Club Gruzja) | |||||||
Belihs Danila (Judo Club KIN Jelgava/Latvia) | Khuroshvili Z. | ||||||
Matuznyi D. | |||||||
Matuznyi Dmytro (S.C. Kharkov city Kharkov) | Matuznyi D. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Shapovalov Oleksii (Ukraine Kiev) | |||||||
Gnatovshii Elisei (Oleg Cretul Moldova) | Shapovalov O. | ||||||
Shapovalov O. | |||||||
Pisarek Jakub (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | Pisarek J. | ||||||
Shapovalov O. | |||||||
Bonanaty Michał (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Chojnacki Jakub (UKS Mokotovia Warszawa) | Chojnacki J. | ||||||
SHOSTAK M. | |||||||
SHOSTAK MARK (SC TORNADO SHATSK) | SHOSTAK M. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ossowski Aleks (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Konstantinovs Maksims (JC Kyodai Riga) | Konstantinovs M. | ||||||
Konstantinovs M. | |||||||
Erisov Alexandr (KENIG JUDO CLUB KALININGRAD) | Erisov A. | ||||||
Bondarevs K. | |||||||
Bondarevs Kirils (Judo Club KIN Jelgava/Latvia) | |||||||
NESMIIAN OLEKSANDR (Ukraine Kiev) | Bondarevs K. | ||||||
Bondarevs K. | |||||||
Wodzyński Leon (UKS Judo Fight Club Warszawa) | Wodzyński L. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HONTARIEV OLEKSANDR (SC TORNADO SHATSK) | |||||||
Mosing Ksawery (UKJ 225 Warszawa) | Mosing K. | ||||||
Mosing K. | |||||||
pawlak Mateusz (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | pawlak M. | ||||||
Mosing K. | |||||||
Kołodziejczyk Adam (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Podpora Karol (Hato Judo Warszawa) | Kołodziejczyk A. | ||||||
Minko O. | |||||||
Minko Oleksandr (S.C. Kharkov city Kharkov) | Minko O. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Matuznyi D. | |||||||
Shapovalov O. | |||||||
Shapovalov O. | |||||||
Shapovalov O. | |||||||
Bondarevs K. | |||||||
Mosing K. | |||||||
Mosing K. |