Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 | VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -20 kg | -22 kg | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -46 kg | +46 kg |
Kobiety | -22 kg | -25 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -37 kg | +37 kg |
kategoria: -36 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gnatovshii Elisei (Oleg Cretul Moldova) | |||||||
Omelaniuk Antonii (UKJ ASzWoj Warszawa) | Gnatovshii E. | ||||||
Gnatovshii E. | |||||||
Iwanicki Cyryl (UKJ Lemur Warszawa) | Iwanicki C. | ||||||
Walasek A. | |||||||
Walasek Alex (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Walasek A. | |||||||
Walasek A. | |||||||
Bagan Wiktor (UKJ Lemur Warszawa) | Bagan W. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Patsenko Daniil (RED STAR Guryevsk) | |||||||
Patsenko D. | |||||||
Patsenko D. | |||||||
Ediev Arsen (judo Kaliningrad Kaliningrad) | Ediev A. | ||||||
Patsenko D. | |||||||
Gwizdała Piotr (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Gwizdała P. | |||||||
Andrusyshyn V. | |||||||
Andrusyshyn Volodymyr (Wojewódzka Szkoła sportowa w Iwano-Frankiwsku Iwano-Frankiwsku) | Andrusyshyn V. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kobyliński Igor (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kalinowski Jurek (UKJ Lemur Warszawa) | Kobyliński I. | ||||||
Pielasa A. | |||||||
Pielasa Aleksander (UKS SameJudo ) | Pielasa A. | ||||||
Lugovskoy D. | |||||||
Lugovskoy Danila (RED STAR Guryevsk) | |||||||
Lugovskoy D. | |||||||
Lugovskoy D. | |||||||
Ambrosovs Timurs (JC Kyodai Riga) | Ambrosovs T. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skup Kacper (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Skup K. | |||||||
Sumiński P. | |||||||
Sumiński Patryk (UKJ Meiyo Warszawa) | Sumiński P. | ||||||
Karpiński K. | |||||||
Marcu Alexandru (Oleg Cretul Moldova) | |||||||
Marcu A. | |||||||
Karpiński K. | |||||||
Karpiński Kamil (UKJ Lemur Warszawa) | Karpiński K. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Walasek A. | |||||||
Patsenko D. | |||||||
Patsenko D. | |||||||
Lugovskoy D. | |||||||
Lugovskoy D. | |||||||
Lugovskoy D. | |||||||
Karpiński K. |