Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 | VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -70 kg | +75 kg |
Kobiety | -31 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -39 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ADRIANOV PETRO (Ukraine Kiev) | |||||||
¦witała Paweł (GKS Czarni Bytom) | ¦witała P. | ||||||
¦witała P. | |||||||
Siewer Maksymilian (UKJ Lemur Warszawa) | Siewer M. | ||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak Franciszek (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Artemenko Artur (Club Judo Kiev Kijów) | Artemenko A. | ||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Novak Viktor (Nika Ukraina) | |||||||
Britkovas Deniss (Judo Club KIN Jelgava/Latvia) | Novak V. | ||||||
Novak V. | |||||||
Chmielewski Michał (Hato Judo Warszawa) | Chmielewski M. | ||||||
Tsotskolauri S. | |||||||
Tsotskolauri Saba (Olymp Judo Club Gruzja) | |||||||
Tsotskolauri S. | |||||||
Tsotskolauri S. | |||||||
Cius Gleb (Oleg Cretul Moldova) | Cius G. | ||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HORNICH NAZAR (SC TORNADO SHATSK) | |||||||
Minkin Nestor (Wojewódzka Szkoła sportowa w Iwano-Frankiwsku Iwano-Frankiwsku) | HORNICH N. | ||||||
Berzovskyi Y. | |||||||
Berzovskyi Yehor (Nika Ukraina) | Berzovskyi Y. | ||||||
Berzovskyi Y. | |||||||
Korneev Artur (Isakovskie judoisty Kaliningrad region) | |||||||
Korneev A. | |||||||
Korneev A. | |||||||
Mtchedlishvili Giorgi (Olymp Judo Club Gruzja) | Mtchedlishvili G. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzystyniak Kosma (Poziom 303 Wroclaw) | |||||||
Čeļadins Nikita (Judo club SENSEI Riga) | Čeļadins N. | ||||||
Čeļadins N. | |||||||
Rychlewski Radosław (Hato Judo Warszawa) | Rychlewski R. | ||||||
Yanok O. | |||||||
Voloho Jegors (JC Kyodai Riga) | |||||||
Voloho J. | |||||||
Yanok O. | |||||||
Yanok Oleksandr (Ukraine Kiev) | Yanok O. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Michalak F. | |||||||
Tsotskolauri S. | |||||||
Tsotskolauri S. | |||||||
Tsotskolauri S. | |||||||
Berzovskyi Y. | |||||||
Berzovskyi Y. | |||||||
Yanok O. |