Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Kajoch Przemysław |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-46 kg. |
0 |
Olizar Miłosz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-50 kg. |
0 |
Ratajczak Norbert |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Gaumer Szymon |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
19.03.2016 |
+81 kg |
5 |
Gaumer Michał |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
+90 kg |
0 |
Kajoch Martyna |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-52 kg. |
0 |
Gaumer Michał |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
+90 kg |
0 |
Ratajczak Norbert |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kajoch Martyna |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-57 kg. |
0 |
Grygiel Patryk |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Mosina k/Poznań |
07.05.2016 |
-60 kg. |
4 |
Wiśniewski Michał |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Mosina k/Poznań |
07.05.2016 |
-66 kg. |
7 |
Kempiak Bartosz |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Mosina k/Poznań |
07.05.2016 |
-100 kg. |
7 |
Kajoch Przemysław |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-46 kg. |
0 |
Ratajczak Norbert |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-73 kg. |
7 |
Gaumer Szymon |
Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
04.06.2016 |
-81 kg. |
0 |
Zygmanowski Krzysztof |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-46 kg |
4 |
Gloger Jakub |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-33 kg |
2 |
Olizar Filip |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
+60 kg |
5 |
Sajnóg Kacper |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-46 kg |
5 |
Skrobała Jagoda |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-26 kg |
4 |
Kałek Kacper |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-24 kg |
4 |
Antkowiak Szymon |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-33 kg |
0 |
Młynarek Adam |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U13 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
+60 kg |
2 |
Kuberski Alex |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-23 kg |
5 |
Welsant Ernest |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-24 kg |
1 |
Słodzinka Norbert |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-24 kg |
4 |
Sterna Natalia |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-24 kg |
3 |
Kajoch Przemysław |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-46 kg. |
0 |
Ratajczak Norbert |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Olizar Miłosz |
Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
-55 kg. |
0 |
Skrobala Maja |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 |
Nowa Sól |
18.06.2016 |
+46 kg |
2 |
Lasik Przemysław |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-30 kg |
5 |
Chwastyniak Szymon |
Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U9 |
Nowa Sól |
19.06.2016 |
-21 kg |
4 |
Kajoch Martyna |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-57 kg. |
0 |
Kajoch Martyna |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-63 kg |
0 |
Gaumer Michał |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
+90 kg |
0 |
Gaumer Szymon |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
+81 kg |
0 |
Ratajczak Norbert |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
-73 kg |
7 |
Kajoch Przemysław |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
-50 kg |
0 |
Kajoch Martyna |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
15.10.2016 |
-63 kg |
0 |
Gaumer Michał |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
15.10.2016 |
+90 kg |
7 |
Kajoch Przemysław |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-50 kg |
0 |
Ratajczak Norbert |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-81 kg |
3 |
Gaumer Szymon |
Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
+81 kg |
0 |
Gaumer Michał |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
+90 kg |
5 |
Kajoch Martyna |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano |
Poznań |
30.10.2016 |
-63 kg |
7 |
Kajoch Martyna |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-63 kg |
0 |
Gloger Jakub |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-36 kg |
5 |
Kajoch Przemysław |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U14 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-50 kg |
1 |
Młynarek Adam |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U14 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-73 kg |
2 |
Ratajczak Norbert |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U14 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-81 kg |
1 |
Antkowiak Szymon |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U12 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-36 kg |
1 |
Rudkowski Maksymilian |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U12 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-42 kg |
7 |
Sajnóg Kacper |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U12 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-48 kg |
1 |
Witkiewicz Krzysztof |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U12 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-55 kg |
1 |
Wojciechowska Gabriela |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U12 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-45 kg |
1 |
Kałek Kacper |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-27 kg |
5 |
Skrobala Maja |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
+39 kg |
2 |
Sterna Natalia |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-26 kg |
3 |
Wieczorek Wojciech |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-33 kg |
1 |
Witkiewicz Hubert |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-45 kg |
2 |
Bartkowiak Antoni |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-39 kg |
3 |
Łotysz Mikołąj |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
+48 kg |
2 |
Michalski Kacper |
Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Suchy Las U10 |
Suchy Las |
11.11.2016 |
-27 kg |
5 |
Gaumer Szymon |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
19.11.2016 |
+81 kg |
5 |
Kajoch Przemysław |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-50 kg |
0 |
Ratajczak Norbert |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-81 kg |
5 |
Kajoch Martyna |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
20.11.2016 |
-63 kg |
0 |
Gaumer Michał |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
20.11.2016 |
+90 kg |
0 |