Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Olejnik Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-48 kg |
4 |
Lehwark Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-66 kg |
0 |
Białowąs Wiktor |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-55 kg |
7 |
Buczkowski Stanisław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-66 kg |
0 |
Setlak Wojciech |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-46 kg |
0 |
Wiśniewski Dawid |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-81 kg |
0 |
Wolny Łukasz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Krysztofowicz Nikodem |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Jarkowska Aleksandra |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-48 kg |
0 |
Basiński Jan |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-38 kg |
0 |
Jarkowska Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-48 kg |
7 |
Radzicka Kinga |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-44 kg |
0 |
Setlak Wojciech |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-46 kg |
0 |
Sokół Michał |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-50 kg |
0 |
Wiśniewski Dawid |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-81 kg |
5 |
Wolny Łukasz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Przekota Bartosz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-38 kg |
0 |
Waligóra Jan |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-73 kg |
0 |
Białowąs Wiktor |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-55 kg |
0 |
Stanisław Buczkowski |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-66 kg |
0 |
Wolny Łukasz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Krysztofowicz Nikodem |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
25-26.03.2017 |
-60 kg |
0 |
Olejnik Anna |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Poznań |
01-02.04.2017 |
-48 kg |
2 |
Lehwark Michał |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Poznań |
01-02.04.2017 |
-66 kg |
0 |
Białowąs Wiktor |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
05-06.05.2017 |
-55 kg |
0 |
Buczkowski Stanisław |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
05-06.05.2017 |
-66 kg |
0 |
Potocka Marta |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Gorzów Wielkopolski |
05-06.05.2017 |
-52 kg |
0 |
Olejnik Anna |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-48 kg |
3 |
Olejnik Anna |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Opole |
22-23.09.2017 |
-48 kg |
0 |
Basiński Jan |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-38 kg |
0 |
Pilawska Marianna |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-48 kg |
1 |
Przekota Bartosz |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-42 kg |
0 |
Waligóra Jan |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-73 kg |
0 |
Jarkowska Aleksandra |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-52 kg |
0 |
Daroszewski Jakub |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-30 kg |
1 |
Jarkowska Aleksandra |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-52 kg |
3 |
Pilawska Marianna |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-52 kg |
1 |
Sokół Michał |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-55 kg |
3 |
Waligóra Jan |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-81 kg |
1 |
Siwek Adam |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-42 kg |
3 |
Bromber Adam |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-36 kg |
4 |
Smak Paweł |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-36 kg |
2 |
Gronostaj Łukasz |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-42 kg |
3 |
Biegańska Alicja |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U14 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-40 kg |
3 |
Cechowska Julia |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
5 |
Cechowska Zuzanna |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
7 |
Czabański Jan |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
0 |
Fąfara Borys |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-42 kg |
2 |
Gil Tymoteusz |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-30 kg |
1 |
Glajher Igor |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-36 kg |
5 |
Hadyński Max |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-36 kg |
2 |
Jarkowski Jakub |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-30 kg |
2 |
Lisek Oliwia |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-33 kg |
2 |
Możdzeń Marcel |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
3 |
Nowak Maciej |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-51 kg |
2 |
Plank Konrad |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-42 kg |
1 |
Setlak Marta |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-33 kg |
1 |
Hadyński Alex |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-33 kg |
3 |
Nowaczyk Maja |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-48 kg |
3 |
Ciesielski Adam |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-27 kg |
5 |
Walendowski Mateusz |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
1 |
Idzikowska Ewa |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-26 kg |
2 |
Rydzewski Oskar |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-30 kg |
3 |
Stróżyk Kaja |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-26 kg |
1 |
Woźniak Filip |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-33 kg |
2 |
Maćkowiak Piotr |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-51 kg |
3 |
Żurek Bartosz |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-36 kg |
3 |
Sikora Wojciech |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-30 kg |
3 |
Gil Maurycy |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-27 kg |
5 |
Gumny Wiktor |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
0 |
Frankelson Desir |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
+57 kg |
3 |
Narożnowska Martyna |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U10 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-39 kg |
1 |
Frąckowiak Marcel |
Otwarte Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy U12 |
Suchy Las |
04.11.2017 |
-42 kg |
3 |