Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Aniszewska Marta |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-63 kg |
1 |
Gos Karolina |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-57 kg |
1 |
Kleszcz Dominik |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-66 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-73 kg |
3 |
Maćkowski Bartosz |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-81 kg |
1 |
Wojtelewicz Patrycja |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-70 kg |
2 |
Stpiczyński Rafał |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
5 |
Gański Michał |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-42 kg |
7 |
Zieliński Juliusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-50 kg |
0 |
Zdanowski Mateusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-36 kg |
0 |
Pastuszka Piotr |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-36 kg |
0 |
Banasik Igor |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-42 kg |
0 |
Kossak Juliusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-50 kg |
0 |
Koziej Katarzyna |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-33 kg |
3 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
05.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
05.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kulik Barbara |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
05.03.2016 |
-63 kg. |
3 |
Czerwińska Karmela |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-44 kg |
2 |
Pietrucha Franciszek |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
3 |
Szczepaniak Patrycja |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
5 |
Sikorski Wojciech |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Miernicka Zuzanna |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Flis Piotr |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-66 kg |
5 |
Kozłowski Rafał |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-46 kg |
0 |
Zawadzki Kajetan |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
+81 kg |
4 |
Bonder Marceli |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Mamulashvili Giorgi |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Bonder Ksawery |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Moryson-kowalski Iwo |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Biniszewski Aleksander |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
5 |
Gołębiowska Zuzanna |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
5 |
Janiczek Nina |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
3 |
Nagadowski Mikołaj |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
4 |
Wilczek Michał |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-38 kg |
5 |
Mrozek Antonina |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
4 |
Rok Jakub |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
5 |
Stafijowski Bartłomiej |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Wąsik Tomasz |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Jurczuk Jan |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Kowalski Krzysztof |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
4 |
Kupczyk Zoja |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
3 |
Marcinkowski Adam |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Tomaszewska Alicja |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Turski Paweł |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Żwinis Filip |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Berkowska Nikola |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
5 |
Bielecki Maciej |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Borek Michalina |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
4 |
Niebrzydowski Franciszek |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
3 |
Kłosińska Joanna |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
5 |
Chadaj Julia |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
3 |
Gruszczyńska Barbara |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
4 |
Byszewski Aleksander |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
2 |
Wójcik Aleksandra |
II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 |
Warszawa |
13.03.2016 |
- kg. |
1 |
Kulik Barbara |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-63 kg. |
3 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Aniszewska Marta |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-63 kg. |
7 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-57 kg. |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-81 kg. |
0 |
Wojtelewicz Patrycja |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-70 kg. |
5 |
Kowalski Konrad |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Czerwińska Karmela |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-44 kg. |
0 |
Krogulski Maciej |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
02.04.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
02.04.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kulik Barbara |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
02.04.2016 |
-63 kg. |
1 |
Aniszewska Marta |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-63 kg. |
3 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-57 kg. |
0 |
Wojtelewicz Patrycja |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-70 kg. |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-81 kg. |
0 |
Kowalski Konrad |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-73 kg. |
0 |
Ochnio Michał |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Mosina k/Poznań |
07.05.2016 |
-73 kg. |
0 |
Aniszewska Marta |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
14-15.05.2016 |
-63 kg. |
5 |
Gos Karolina |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
14-15.05.2016 |
-57 kg. |
7 |
Wojtelewicz Patrycja |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
14-15.05.2016 |
-70 kg. |
7 |
Kowalski Konrad |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
14-15.05.2016 |
-73 kg. |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Elbląg |
14-15.05.2016 |
-81 kg. |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
-81 kg. |
0 |
Zawadzki Kajetan |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
10.09.2016 |
+81 kg |
4 |
Aniszewska Marta |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-63 kg |
7 |
Gos Karolina |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-57 kg |
5 |
Wojtelewicz Patrycja |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-70 kg |
4 |
Maćkowski Bartosz |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-81 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-73 kg |
0 |
Czerwińska Karmela |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
10.09.2016 |
-48 kg |
4 |
Czerwińska Karmela |
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 |
Kowala |
17.09.2016 |
-48 kg |
4 |
Konieczny Franciszek |
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 |
Kowala |
17.09.2016 |
-24 kg |
7 |
Gos Karolina |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-57 kg |
0 |
Ciesielski Oskar |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-30 kg |
7 |
Kochaniak Wiktor |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-30 kg |
0 |
Niwiński Stanisław |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-36 kg |
5 |
Saragosti Michał |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-33 kg |
5 |
Karczmarczyk Bartosz |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-36 kg |
7 |
Brzuszczyński Szymon |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-36 kg |
3 |
Czerwińska Karmela |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-48 kg |
0 |
Borsuk Jan |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-38 kg |
0 |
Gos Karolina |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-57 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-63 kg |
0 |
Wojtelewicz Patrycja |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-70 kg |
7 |
Krogulski Maciej |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-73 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-81 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-90 kg |
5 |
Janukowicz Julia |
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
02.10.2016 |
-36 kg |
3 |
Czerwińska Karmela |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Opole |
08-09.10.2016 |
-48 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Aniszewska Marta |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-63 kg |
0 |
Janukowicz Jakub |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-25 kg |
7 |
Wewiorka Amanda |
Panda Cup - International Judo League U11 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-41 kg |
5 |
Janukowicz Julia |
Panda Cup - International Judo League U13 |
Warszawa |
15-16.10.2016 |
-31 kg |
5 |
Czerwińska Karmela |
Grand Prix Łodzi - IJL U15 |
Łódź |
01.10.2016 |
-48 kg |
3 |
Wojtelewicz Patrycja |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-70 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-90 kg |
5 |
Krogulski Maciej |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-73 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-81 kg |
0 |
Kulik Barbara |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Katowice |
22-23.10.2016 |
-63 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Katowice |
22-23.10.2016 |
-73 kg |
0 |
Ochnio Michał |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Katowice |
22-23.10.2016 |
-73 kg |
0 |
Broniec Patryk |
Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Katowice |
22-23.10.2016 |
-100 kg |
3 |
Kulik Barbara |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-63 kg |
3 |
Wojtelewicz Patrycja |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-70 kg |
3 |
Baraniewski Iwo |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-90 kg |
3 |
Aniszewska Marta |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-63 kg |
0 |
Gos Karolina |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-57 kg |
5 |
Krogulski Maciej |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-81 kg |
2 |
Szymon Brzuszczyński |
Turniej Gwiazdkowy U11 |
Warszawa |
03.12.2016 |
-36 kg |
4 |
Mierzejewski Ignacy |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-28 kg |
1 |
Bednarski Franek |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 |
Józefów |
17.12.2016 |
-30 kg |
5 |
Mosing Ksawery |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-28 kg |
7 |
Bonder Ksawery |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-40 kg |
2 |
Jurczuk Jan |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-36 kg |
3 |
Kupczyk Zoja |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-31 kg |
7 |
Małecka Julia |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-31 kg |
5 |
Marcinkowski Adam |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-43 kg |
1 |
Maruszkin Wiktor |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-26 kg |
7 |
Skoczek Kacper |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-36 kg |
7 |
Stafijowski Bartłomiej |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-26 kg |
5 |
Tomaszewska Alicja |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-35 kg |
3 |
Turski Paweł |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-46 kg |
1 |
Wąsik Tomasz |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-40 kg |
5 |
Żwinis Filip |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-46 kg |
3 |
Frejek Wiktoria |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-35 kg |
1 |
Zieliński Juliusz |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 |
Józefów |
17.12.2016 |
+55 kg |
5 |
Lis Stanisław |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-28 kg |
7 |
Skoczek Laura |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-25 kg |
2 |
Czerwiński Oskar |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 |
Józefów |
17.12.2016 |
-33 kg |
0 |
Tomaszewska Kaja |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-25 kg |
1 |
Pastuszka Piotr |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 |
Józefów |
17.12.2016 |
-42 kg |
3 |
Filipek Miłosz |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
-26 kg |
2 |
Semp Bartek |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 |
Józefów |
17.12.2016 |
+35 kg |
2 |
Szczepaniak Piotr |
X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 |
Józefów |
17.12.2016 |
-28 kg |
7 |