Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Wąsik Jagoda |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-30 kg |
5 |
Wewiorka Adrian |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-31 kg |
0 |
Otłowski Leon |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-31 kg |
0 |
Staruk Mateusz |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-22 kg |
3 |
Kuczyński Maks |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-55 kg |
2 |
Kuczyński Szymon |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-37 kg |
3 |
Shanbiev Khuseyn |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
5 |
Busz Jonasz |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-39 kg |
0 |
Rzońca Franciszek |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-39 kg |
0 |
Mosing Ksawery |
SameJudo Cup U11 |
Marki |
25.03.2018 |
-32 kg |
0 |
Busz Jonasz |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-39 kg |
7 |
Piasecka Anna |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-35 kg |
0 |
Zwoliński Bartosz |
Ikizama Cup Piaseczno U10 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
+40 kg |
4 |
Wewiorka Amanda |
Ikizama Cup Piaseczno U14 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-54 kg |
4 |
Szczepańska Justyna |
Ikizama Cup Piaseczno U14 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-44 kg |
4 |
Cejnóg Agata |
Ikizama Cup Piaseczno U14 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
+54 kg |
2 |
Kuczyński Szymon |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
2 |
Polewiak Paweł |
I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
4 |
Majewska Hanna |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-30 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 |
Mysiadło |
04.02.2018 |
- kg. |
1 |
Dąbrowski Norbert |
Ikizama Cup Piaseczno U12 |
Piaseczno |
10.02.2018 |
-50 kg |
2 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-81 kg. |
5 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-73 kg. |
7 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-100 kg. |
5 |
Broniec Patryk |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
+100 kg |
3 |
Wąsik Tomasz |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-46 kg |
0 |
Brzuszczyński Szymon |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-42 kg |
2 |
Miernicka Zuzanna |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-33 kg |
7 |
Dziedzic Julia |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-33 kg |
3 |
Szołtysik Kosma |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-23 kg |
7 |
Duszyński Wiktor |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-40 kg |
3 |
Żwinis Piotr |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-30 kg |
0 |
Berkowski Eryk |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-46 kg |
0 |
Maruszkin Wiktor |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-28 kg |
3 |
Pętlicki-malak Igor |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-29 kg |
0 |
Stafijowski Bartłomiej |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-28 kg |
5 |
Tomaszewska Kaja |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-27 kg |
3 |
Czerwiński Oskar |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-35 kg |
0 |
Jurczuk Jan |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-42 kg |
0 |
Marcinkowski Adam |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-46 kg |
0 |
Niebrzydowski Franciszek |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-60 kg |
5 |
Tomaszewska Alicja |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-40 kg |
7 |
Turski Paweł |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-55 kg |
5 |
Żwinis Filip |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-50 kg |
0 |
Ciesielski Oskar |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-35 kg |
0 |
Czesławska Maria |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-27 kg |
0 |
Gajewska Natalia |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-36 kg |
0 |
Grochala Kinga |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-33 kg |
0 |
Mosing Ksawery |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-32 kg |
3 |
Mosing Antoni |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-33 kg |
3 |
Bieniek Kalina |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-22 kg |
3 |
Szczepańska Justyna |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-40 kg |
7 |
Kapuściński Piotr |
Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-30 kg |
0 |
Kostrzyński Julian |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-26 kg |
0 |
Nowak Olaf |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-23 kg |
5 |
Cejnóg Agata |
Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
25.02.2018 |
+57 kg |
3 |
Szyksznia Jaś |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-27 kg |
7 |
Kamiński Julek |
Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
25.02.2018 |
-25 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
24.02.2018 |
-100 kg |
1 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
24.02.2018 |
-81 kg |
3 |
Tomaszewska Kaja |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
1 |
Semp Bartek |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
1 |
Kamiński Piotr |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-35 kg |
0 |
Artman Stanisław |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-55 kg |
5 |
Jałmużna Adam |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U8 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
2 |
Rusinowski Ignacy |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U8 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
5 |
Nowak Tymon |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-50 kg |
0 |
Jurczuk Jan |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
5 |
Marcinkowski Adam |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-46 kg |
2 |
Skoczek Kacper |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
7 |
Tomaszewska Alicja |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-40 kg |
3 |
Turski Paweł |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-55 kg |
1 |
Żwinis Filip |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-50 kg |
7 |
Miernicka Zuzanna |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-33 kg |
3 |
Brzuszczyński Szymon |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
5 |
Adamiec Tomasz |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
3 |
Nowak Wiktor |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
3 |
Karczmarczyk Bartosz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-39 kg |
0 |
Niwiński Stanisław |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-50 kg |
0 |
Kromrych Aleksander |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-55 kg |
0 |
Pastuszka Piotr |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-50 kg |
7 |
Bonder Ksawery |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
7 |
Gawkowski Tomasz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
0 |
Podgórski Maciej |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-46 kg |
3 |
Święcki igor |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-60 kg |
3 |
Zieliński Juliusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-66 kg |
7 |
Frydrych Igor |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-35 kg |
0 |
Zakrzewski Marcin |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-55 kg |
4 |
Czernicki Mateusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-35 kg |
7 |
Mosing Ksawery |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
1 |
Rozbiecka Maja |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-44 kg |
0 |
Romanik Cezary |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U8 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
4 |
Bryńczak Bartosz |
II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 |
Warszawa |
17.03.2018 |
- kg. |
5 |
Semp Bartosz |
SameJudo Cup U10 |
Marki |
24.03.2018 |
+45 kg |
2 |
Wilczyński Szymon |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-39 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
16-17.03.2018 |
-63 kg |
7 |
Baraniewski Iwo |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
16-17.03.2018 |
-100 kg |
3 |
Krogulski Maciej |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
16-17.03.2018 |
-81 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Bytom |
16-17.03.2018 |
-90 kg |
5 |
Brzuszczyński Szymon |
SameJudo Cup U13 - chłopcy |
Marki |
24.03.2018 |
-42 kg |
0 |
Tomaszewska Kaja |
SameJudo Cup U10 |
Marki |
24.03.2018 |
-30 kg |
2 |
Biniszewski Aleksander |
SameJudo Cup U11 |
Marki |
25.03.2018 |
-27 kg |
7 |
Krajewska Zofia |
SameJudo Cup U10 |
Marki |
24.03.2018 |
-30 kg |
3 |
Baraniewski Iwo |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 |
Warszawa |
28.04.2018 |
+100 kg |
1 |
Krogulski Maciej |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 |
Warszawa |
28.04.2018 |
-81 kg |
1 |
Maćkowski Bartosz |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 |
Warszawa |
28.04.2018 |
-90 kg |
2 |
Czerwińska Karmela |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 |
Warszawa |
28.04.2018 |
-52 kg |
4 |
Czerwińska Karmela |
Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży |
Warszawa |
12.05.2018 |
-52 kg |
4 |
Brzuszczyński Szymon |
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-46 kg |
2 |
Rozbiecka Maja |
Memoriał Grzegorza Malika U14 |
Warszawa |
07.10.2018 |
-48 kg |
4 |
Czerwińska Karmela |
OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
01-02.06.2018 |
-52 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
15.09.2018 |
-90 kg |
5 |
Banaszek Dominik |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
05-06.10.2018 |
-81 kg. |
5 |
Krogulski Maciej |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
05-06.10.2018 |
-81 kg. |
7 |
Ochnio Michał |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
05-06.10.2018 |
-73 kg. |
0 |
Brodowski Kuba |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
05-06.10.2018 |
-73 kg. |
0 |
Broniec Patryk |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
05-06.10.2018 |
+100 kg |
7 |
Tomaszewska Alicja |
III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 |
Warszawa |
14.10.2018 |
-44 kg |
2 |
Tarasiewicz Damian |
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 |
Sochaczew |
17.11.2018 |
-55 kg |
5 |
Miernicka Zuzanna |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-37 kg |
2 |
Dziedzic Julia |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-37 kg |
3 |
Mosing Antoni |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-34 kg |
1 |
Filipek Miłosz |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-42 kg |
2 |
Formela Wiktor |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-36 kg |
3 |
Jankowski Jan |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-30 kg |
3 |
Semp Bartek |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
+50 kg |
1 |
Krajewska Zofia |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-31 kg |
2 |
Kępa Igor |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-33 kg |
3 |
Jurczuk Jan |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-46 kg |
1 |
Marcinkowski Adam |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-50 kg |
2 |
Maruszkin Wiktor |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-33 kg |
7 |
Turski Paweł |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
+55 kg |
3 |
Wąsik Tomasz |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-55 kg |
5 |
Żwinis Filip |
Kuźna Młodych Talentów U12 |
Józefów |
15.12.2018 |
-55 kg |
2 |
Frejek Wiktoria |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-45 kg |
3 |
Wąsik Jagoda |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-31 kg |
3 |
Kurczyński Tymon |
Kuźna Młodych Talentów U10 |
Józefów |
15.12.2018 |
-26 kg |
3 |