Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Ufa Paweł |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-29 kg |
0 |
Barsznica Adam |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-42 kg |
0 |
Żwinis Filip |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-60 kg |
0 |
Wąsowski Oskar |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-27 kg |
0 |
Żwinis Piotr |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-36 kg |
0 |
Kornacka Ola |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-28 kg |
0 |
Gulczak Sebastian |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-46 kg |
0 |
Wikbold Olek |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-33 kg |
0 |
Ufa Karol |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-30 kg |
0 |
Jurczuk Jan |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-46 kg |
0 |
Kromrych Bartek |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-36 kg |
0 |
Kamiński Piotr |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-36 kg |
0 |
Iwan Robert |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-30 kg |
0 |
Wegrzyński Jan |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-36 kg |
0 |
Michalak Oskar |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-28 kg |
0 |
Kardialik Borys |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-36 kg |
0 |
Kujawa Łukasz |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-24 kg |
0 |
Puławski Piotr |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-28 kg |
0 |
Grochala Kinga |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-36 kg |
0 |
Błaszczyk Ksawery |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-41 kg |
0 |
Gulczak Sebastian |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-46 kg |
0 |
Mamulashvili Giorgi |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-32 kg |
0 |
Bielecki Maciej |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-39 kg |
0 |
Czerwiński Oskar |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-39 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-55 kg |
0 |
Podgórski Maciej |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-50 kg |
0 |
Dziedzic Julia |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-40 kg |
0 |
Święcki igor |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
-66 kg |
0 |
Dorywalski Witold |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
-66 kg |
0 |
Teresiak Kuba |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-60 kg |
0 |
Zakrzewski Marcin |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
+66 kg |
0 |
Szweda Łucja |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-48 kg |
0 |
Sumara Jan |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-46 kg |
0 |
Kamiński Tymon |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-35 kg |
0 |
Rozbiecka Maja |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-52 kg |
0 |
Borek Michalina |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-52 kg |
0 |
Bielecki Maciej |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-39 kg |
0 |
Kosmaciński Filip |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-32 kg |
0 |
Rozbiecka Maja |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-52 kg |
0 |
Orzoł Alex |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-38 kg |
0 |
Wyszyński Szymon |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-34 kg |
0 |
Semp Bartosz |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 |
Warszawa |
26.10.2019 |
+55 kg |
0 |
Kawalec Mikołaj |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-29 kg |
0 |
Wąsowski Oskar |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-32 kg |
0 |
Wegrzyński Jan |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-38 kg |
0 |
Wikbold Olek |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-38 kg |
0 |
Leszczyński Maciej |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-38 kg |
0 |
Roguski Julek |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-33 kg |
0 |
Umetov Rahim |
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 |
Warszawa |
26.10.2019 |
-38 kg |
0 |
Turski Paweł |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-70 kg |
0 |
Żwinis Filip |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-70 kg |
0 |
Mamulashvili Giorgi |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-33 kg |
0 |
Maruszkin Wiktor |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-33 kg |
0 |
Stafijowski Bartłomiej |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-33 kg |
0 |