Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Kwiatek Kazimierz |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-73 kg |
3 |
Panas Aleksander |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-73 kg |
5 |
Wileńska Maja |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-70 kg |
2 |
Związek Mateusz |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-42 kg |
2 |
Jesiotr Michał |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-66 kg |
3 |
Kaliniecki Michał |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-60 kg |
2 |
Pec Jakub |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-66 kg |
5 |
Prokopczuk Jakub |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-81 kg |
1 |
Zawistowski Franciszek |
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-73 kg |
3 |
Gawłowski Oliwier |
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 |
Mysiadło |
16.02.2019 |
-42 kg |
3 |
Mańturzyk Stanisław |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
7 |
Krześniak Tymek |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-9 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
2 |
Związek Natasza |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-9 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
2 |
Bojemski Xawery |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-10 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
2 |
Dębski Welo Jacek |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-10 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
5 |
Zawistowski Antek |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-10 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
3 |
Gawłowska Oliwia |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
3 |
Pec Maciej |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
1 |
Wadych Julian |
I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 |
Mysiadło |
17.02.2019 |
- kg. |
2 |
Mańturzyk Jan |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U9 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
3 |
Pec Jakub |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
12.05.2019 |
-66 kg |
3 |
Jesiotr Michał |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
31.03.2019 |
-66 kg |
0 |
Krześniak Tymek |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U9 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
1 |
Szymański Szymon |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
31.03.2019 |
-66 kg |
2 |
Kwiatek Krzysztof |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
1 |
Kuzioła Damian |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U9 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
4 |
Kabziński Marcel |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U9 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
2 |
Kaliniecki Michał |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
31.03.2019 |
-60 kg |
3 |
Gawłowska Oliwia |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
2 |
Związek Natasza |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U9 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
1 |
Błoński Igor |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U10 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
5 |
Mańturzyk Stanisław |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
5 |
Pec Jakub |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
31.03.2019 |
-60 kg |
1 |
Prokopczuk Jakub |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
31.03.2019 |
-81 kg |
1 |
Kwiatek Kazimierz |
Ikizama Cup U17 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-73 kg |
3 |
Lutomski Maciej |
Ikizama Cup U17 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-81 kg |
1 |
Krześniak Tymek |
Ikizama Cup U10 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-22 kg |
3 |
Borcz Blanka |
Ikizama Cup U12 zaawansowani |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-35 kg |
3 |
Pec Maciej |
Ikizama Cup U12 zaawansowani |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-28 kg |
0 |
Wadych Julian |
Ikizama Cup U12 zaawansowani |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-46 kg |
0 |
Pawłowska Lila |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-44 kg |
7 |
Związek Mateusz |
Ikizama Cup U14 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-39 kg |
2 |
Pec Jakub |
Ikizama Cup U17 |
Piaseczno |
09.03.2019 |
-60 kg |
1 |
Zawistowski Antek |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U10 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
1 |
Związek Mateusz |
Turniej Małego Mistrza U-14 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-39 kg |
2 |
Mańturzyk Jan |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-22 kg |
0 |
Mańturzyk Stanisław |
Turniej Małego Mistrza U-12 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-29 kg |
0 |
Kuzioła Damian |
Turniej Małego Mistrza U-10 |
Warszawa |
17.03.2019 |
-25 kg |
0 |
Zawistowski Franciszek |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
31.03.2019 |
-73 kg |
3 |
Pec Maciej |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
2 |
Szałajko Józef |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
1 |
Wadych Julian |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
2 |
Ziółkowski Antoni |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
4 |
Łasak Grzegorz |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U10 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
5 |
Królikowski Antoni |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
3 |
Duda Tobiasz |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
1 |
Lusa Kuba |
II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U10 |
Józefów |
13.04.2019 |
- kg. |
3 |
Kaliniecki Michał |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
12.05.2019 |
-60 kg |
3 |
Jesiotr Michał |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
12.05.2019 |
-66 kg |
3 |
Wileńska Maja |
ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 |
Żukowo |
27.04.2019 |
-70 kg |
1 |
Prokopczuk Jakub |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
12.05.2019 |
-81 kg |
3 |
Zawistowski Franciszek |
WOM Juniorzy Młodsi |
Warszawa Ursus |
12.05.2019 |
-73 kg |
2 |
Kwiatek Krzysztof |
Żoliborz Judo Cup 2019-U11 |
Warszawa |
08.06.2019 |
-42 kg |
7 |
Lorek Stefania |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-26 kg |
2 |
Majewska Dominika |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-40 kg |
5 |
Pawłowska Lila |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-48 kg |
2 |
Związek Mateusz |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-42 kg |
7 |
Lutomski Maciej |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
-81 kg |
2 |
Wileńska Maja |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
+70 kg |
1 |
Gawłowski Oliwier |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-46 kg |
7 |
Związek Mateusz |
VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-42 kg |
3 |
Kwiatek Kazimierz |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-73 kg |
5 |
Lutomski Maciej |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików |
Sochaczew |
15.09.2019 |
-73 kg |
3 |
Wileńska Maja |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików |
Sochaczew |
15.09.2019 |
+70 kg |
1 |
Duda Tobiasz |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-50 kg |
7 |
Ilczyszyn Filomena |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
+48 kg |
5 |
Izbicki Jakub |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-31 kg |
0 |
Borcz Blanka |
Memoriał Grzegorza Malika-U12 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-36 kg |
2 |
Duda Tobiasz |
Memoriał Grzegorza Malika-U12 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-50 kg |
5 |
Pec Maciej |
Memoriał Grzegorza Malika-U12 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-30 kg |
0 |
Wadych Julian |
Memoriał Grzegorza Malika-U12 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-46 kg |
0 |
Związek Mateusz |
Memoriał Grzegorza Malika-U14 |
Warszawa |
13.10.2019 |
-42 kg |
1 |
Błoński Igor |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-27 kg |
4 |
Mańturzyk Stanisław |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-31 kg |
7 |
Szałajko Józef |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-29 kg |
0 |
Her Gustaw |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-29 kg |
0 |
Konopka Piotr |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-42 kg |
0 |
Kowalczyk Aleksander |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-55 kg |
1 |
Pec Maciej |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-27 kg |
1 |
Ziółkowski Antoni |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-46 kg |
5 |
Kabziński Marcel |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-25 kg |
4 |
Krześniak Tymek |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-25 kg |
3 |
Związek Mateusz |
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 |
Warszawa |
09.11.2019 |
-42 kg |
0 |
Łasak Grzegorz |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-29 kg |
0 |
Humphreys Oliwier |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-33 kg |
7 |
Zawistowski Antek |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-31 kg |
0 |
Związek Mateusz |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-46 kg |
2 |
Lorek Stefania |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-26 kg |
1 |
Kwiecień Jan |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-42 kg |
5 |
Borcz Blanka |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-38 kg |
1 |
Gawłowska Oliwia |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-34 kg |
5 |
Dębski Welo Jacek |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-46 kg |
5 |
Prymakowski Iwo |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
+60 kg |
4 |
Natasza Związek |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-30 kg |
7 |
Tumiłowicz Paweł |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-29 kg |
7 |
Tumiłowicz Tomasz |
Kuźnia Młodych Talentów U12 |
Józefów |
23.11.2019 |
-30 kg |
2 |
Mlącki Igor |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-29 kg |
0 |
Litwiniec Radek |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-27 kg |
3 |
Walczak Borys |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-60 kg |
3 |
Woźnica Jan |
Kuźnia Młodych Talentów U10 |
Józefów |
23.11.2019 |
-31 kg |
0 |