Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Baranowski Tymoteusz |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-42 kg |
7 |
Feliga Zuzanna |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-52 kg |
7 |
Czwakiel Aleksandra |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-52 kg |
7 |
Rybarczyk Michał |
OMM Juniorów i Juniorek Mł. |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-66 kg |
7 |
Karasiewicz Jakub |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-73 kg |
7 |
Mamot Rafał |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-81 kg |
7 |
Wieczorek Natalia |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
7 |
Pietraszewski Jędrzej |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-46 kg |
7 |
Szczerba Borys |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
7 |
Rais Matylda |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-44 kg |
7 |
Piotrkowicz Agata |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-26 kg |
7 |
Szadkowska Pola |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-24 kg |
7 |
Jesionek Zuzanna |
SameJudo Cup - U10 |
Marki |
08-09.04.2017 |
-26 kg |
7 |
Karpiński Kamil |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-22 kg |
7 |
Agnieszka Kolarz |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-36 kg |
7 |
Majewska Marta |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-36 kg |
7 |
Sokołowska Natasza |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-36 kg |
7 |
Szczerba Borys |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-36 kg |
7 |
Ania Kubacka |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-24 kg |
7 |
Skipiała Gabriel |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
13.04.2017 |
-66 kg |
7 |
Kowalewski Karol |
SameJudo Cup - U12 |
Marki |
08-09.04.2017 |
-46 kg |
7 |
Kielak Nina |
SameJudo Cup - U12 |
Marki |
08-09.04.2017 |
-30 kg |
7 |
Chmielewski Stanisław |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-24 kg |
7 |
Zabłocki Krzysztof |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-22 kg |
7 |
Manowski Mikołaj |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-33 kg |
7 |
Michalski Jakub |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-50 kg |
7 |
Kazimierczak Jan |
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 |
Warszawa |
18.03.2017 |
-30 kg |
7 |
Czwakiel Aleksandra |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18-19.03.2017 |
-52 kg |
7 |
Trojanowski Igor |
SameJudo Cup - U9 |
Marki |
08-09.04.2017 |
-23 kg |
7 |
Mahmeed Vincent |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
03.06.2017 |
-50 kg |
7 |
Płoski Bartosz |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
03.06.2017 |
-42 kg |
7 |
Więckowski Piotr |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
03.06.2017 |
-50 kg |
7 |
Pietraszewski Jędrzej |
WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) |
Warszawa |
03.06.2017 |
-46 kg |
7 |
Karpiński Kamil |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 |
Kowala |
16.09.2017 |
-24 kg |
7 |
Lenartowski Karol |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-35 kg |
7 |
Markiewicz Michał |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-38 kg |
7 |
Karpiński Kacper |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 |
Kowala |
16.09.2017 |
-30 kg |
7 |
Świdwa Robert |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-38 kg |
7 |
Wielądek Marcin |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-39 kg |
7 |
Wałęsa Wiktoria |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-36 kg |
7 |
Nowak Antoni |
XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 |
Warszawa |
08.10.2017 |
-27 kg |
7 |
Bardian Hubert |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-46 kg |
7 |
Wieczorek Natalia |
Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
14-15.10.2017 |
-36 kg |
7 |
Matuszewska Lena |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-34 kg |
7 |
Zabłocki Krzysztof |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-22 kg |
7 |
Komor Krzysztof |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-33 kg |
7 |
Domańska Dominika |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-54 kg |
7 |
Świdwa Robert |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-39 kg |
7 |
Wałęsa Wiktoria |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 |
Warszawa |
04.11.2017 |
-37 kg |
7 |
Rybarczyk Krzysztof |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-36 kg |
7 |
Gwizdała Piotr |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-28 kg |
7 |
Królikowski Marcel |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-45 kg |
7 |
Kalinowski Jurek |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-30 kg |
7 |
Kazimierczak Jan |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-35 kg |
7 |
Traczyński Szymon |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-36 kg |
7 |
Dudek Ala |
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) |
Warszawa |
05.11.2017 |
-34 kg |
7 |
Godlewska Natalia |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
-31 kg |
7 |
Mahmeed Vincent |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
16.12.2017 |
-50 kg |
7 |
Przybyłowski Max |
XI Turniej Judo U12 |
Józefów |
16.12.2017 |
-39 kg |
7 |
Kubaszewska Maja |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
-28 kg |
7 |
Zawadzki Filip |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
-28 kg |
7 |
Kalinowski Jurek |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
-31 kg |
7 |
Pawluczuk Szymon |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
-31 kg |
7 |
Kazimierczak Janek |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
-34 kg |
7 |
Kuciński Mateusz |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
-26 kg |
7 |
Rybarczyk Krzysztof |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
-34 kg |
7 |
Trojanowski Igor |
XI Turniej Judo U10 |
Józefów |
16.12.2017 |
-24 kg |
7 |
Liśkiewicz Jakub |
XI Turniej Judo U8 |
Józefów |
16.12.2017 |
+34 kg |
7 |