Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Wiatrowska Teresa |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
08-09.04.2000 |
-52 kg |
5 |
Maciąg Sylwia |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Radom |
30.09.2000 |
-57 kg |
5 |
Wiatrowska Teresa |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Gdańsk |
06-07.03.1999 |
-57 kg |
5 |
Wasik Sylwia |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
26-27.02.1999 |
-70 kg |
5 |
Wąsik Paweł |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Świdnik |
06-09.05.1999 |
-66 kg |
5 |
Maciąg Sylwia |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Poznań |
30-03.04.1998 |
-57 kg |
5 |
Bednarska Monika |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bielsko-Biała |
30-01.05.1997 |
+72 kg |
5 |
Gawlik Łukasz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Gdańsk |
08-11.05.1997 |
-50 kg |
5 |
Kosno Rafał |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Ostrowiec Świętokrzyski |
29-30.11.1997 |
-55 kg |
5 |
Żelazowska Aleksandra |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-61 kg |
5 |
Maciąg Sylwia |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-52 kg |
5 |
Deroń Norbert |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Rybnik |
01-02.09.2001 |
-90 kg |
5 |
Wesołowski Łukasz |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
31.03.2001 |
-81 kg |
5 |
Krupa Paulina |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Ostrowiec Świętokrzyski |
24-27.04.2003 |
-70 kg |
5 |
Leśniak Karolina |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Nowa Sól |
24-28.04.2002 |
-70 kg |
5 |
Kawińska Justyna |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-63 kg |
5 |
Wesołowski Łukasz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-81 kg |
5 |
Wołoszyn Mateusz |
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 |
Kowala |
17.09.2016 |
-35 kg |
5 |
Wyderski Jakub |
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 |
Kowala |
17.09.2016 |
-50 kg |
5 |
Skowron Nikodem |
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 |
Kowala |
17.09.2016 |
-27 kg |
5 |
Turbakiewicz Igor |
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 |
Kowala |
17.09.2016 |
-50 kg |
5 |
Batóg Tomasz |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
16.10.2016 |
-55 kg |
5 |
Wiewióra Bartłomiej |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-66 kg |
5 |
Wiewióra Bartłomiej |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
20.11.2016 |
-66 kg |
5 |
Rola Sebastian |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 |
Kowala |
16.09.2017 |
-27 kg |
5 |
Ziółkowski Krystian |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-35 kg |
5 |
Witkowski Mateusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
-60 kg |
5 |
Kułaga Krystian |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
11.11.2017 |
-55 kg |
5 |
Gadecki Szymon |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U13 |
Kowala |
22.09.2018 |
+60 kg |
5 |
Wołoszyn Wiktor |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 |
Kowala |
22.09.2018 |
-34 kg |
5 |
Kowalski Ignacy |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U9 |
Kowala |
22.09.2018 |
-26 kg |
5 |
Wiśniewski Maciej |
Ogólnopolski Turniej Judo-U16 |
Kowala |
21.09.2019 |
-50 kg |
5 |
Witkowska Anna |
Ogólnopolski Turniej Judo-U14 |
Kowala |
21.09.2019 |
+57 kg |
5 |
Grzesik Emil |
Ogólnopolski Turniej Judo-U10 |
Kowala |
21.09.2019 |
-50 kg |
5 |
Szczygieł Adam |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U16 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-66 kg |
5 |
Wołoszyn Wiktor |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-39 kg |
5 |
Petruczynik Bartek |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-46 kg |
5 |
Piwnik Jakub |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-39 kg |
5 |
Wiewióra Kuba |
XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 |
Sochaczew |
16.11.2019 |
-42 kg |
5 |
Kargul Dawid |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-42 kg |
5 |
Szczepańska Ania |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U12 2010-2011 |
Kowala |
18.09.2021 |
-40 kg |
5 |
Szemraj Marcel |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 |
Kowala |
18.09.2021 |
-42 kg |
5 |
Kawa Karolina |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 |
Kowala |
18.09.2021 |
+70 kg |
5 |
Piwnik Jakub |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U16 2007-2008 |
Kowala |
17.09.2022 |
-61 kg |
5 |
Petruczynik Mikołaj |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U11(2013-2014) |
Kowala |
30.09.2023 |
-42 kg |
5 |
Fudalewski Max |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U13(2011-2012) |
Kowala |
30.09.2023 |
-46 kg |
5 |
Mirski Aleksander |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U13(2011-2012) |
Kowala |
30.09.2023 |
-42 kg |
5 |