Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Andruchów Bartłomiej |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-81 kg |
7 |
Otolińska Patrycja |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-70 kg |
7 |
Górczyńska Ilona |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-52 kg |
7 |
Podsiadło Iwona |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
08-09.04.2000 |
+78 kg |
7 |
Maciąg Sylwia |
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów |
Jastrzębie - Zdrój |
26-27.02.1999 |
-57 kg |
7 |
Sitarski Wojciech |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Wrocław |
21.11.1999 |
-38 kg |
7 |
Bednarska Monika |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Bytom |
29-30.05.1998 |
+78 kg |
7 |
Wiatrowska Teresa |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
03-04.04.1998 |
-57 kg |
7 |
Wiatrowska Teresa |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Poznań |
22-23.02.1997 |
-52 kg |
7 |
Wesołowski Łukasz |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Ostrowiec Świętokrzyski |
29-30.11.1997 |
-60 kg |
7 |
Gacka Katarzyna |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Olsztyn |
05-06.12.1997 |
-56 kg |
7 |
Bednarska Monika |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Kraków |
11-13.10.1996 |
+72 kg |
7 |
Wesołowski Łukasz |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Jarocin |
30-01.11.1996 |
-50 kg |
7 |
Krupa Paulina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
22.03.2003 |
-70 kg |
7 |
Wesołowski Łukasz |
OTK Młodzieży |
Bytom |
10-11.03.2001 |
-81 kg |
7 |
Batóg Tomasz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-55 kg |
7 |
Turbakiewicz Igor |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-50 kg |
7 |
Wyderski Jakub |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
16.09.2017 |
-55 kg |
7 |
Oliwier Kasprzycki |
Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 |
Kowala |
16.09.2017 |
-32 kg |
7 |
Bajak Julia |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-63 kg |
7 |
Witkowski Mateusz |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-60 kg |
7 |
Przydatek Jakub |
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 |
Kowala |
22.09.2018 |
-42 kg |
7 |
Petruczynik Mikołaj |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U10 2012-2013 |
Kowala |
18.09.2021 |
-34 kg |
7 |
Zieliński Adrian |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 |
Kowala |
18.09.2021 |
-38 kg |
7 |
Wiewióra Kuba |
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 |
Kowala |
18.09.2021 |
-55 kg |
7 |
Krawczyk Kuba |
Turniej Dzieci i Młodzików Kowala U13(2011-2012) |
Kowala |
30.09.2023 |
-38 kg |
7 |