Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Kołodziej Marcin |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Kraków |
11-13.10.1996 |
-71 kg |
0 |
Bednarska Monika |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Kraków |
11-13.10.1996 |
+72 kg |
7 |
Wiatrowska Teresa |
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów |
Kraków |
11-13.10.1996 |
-52 kg |
0 |
Sasak Maciej |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
15-17.02.1996 |
-78 kg |
0 |
Kołodziej Marcin |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
15-17.02.1996 |
-71 kg |
0 |
Podsiadło Iwona |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
15-17.02.1996 |
+72 kg |
0 |
Bednarska Monika |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
15-17.02.1996 |
+72 kg |
3 |
Flak Justyna |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
15-17.02.1996 |
-72 kg |
0 |
Jurek Kinga |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
15-17.02.1996 |
-56 kg |
1 |
Wiatrowska Teresa |
Mistrzostwa Polski Młodzieży |
Wrocław |
15-17.02.1996 |
-48 kg |
0 |
Deroń Norbert |
Mistrzostwa Polski Juniorów |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-78 kg |
0 |
Sasak Maciej |
Mistrzostwa Polski Juniorów |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-78 kg |
0 |
Strzelec Szymon |
Mistrzostwa Polski Juniorów |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-65 kg |
0 |
Szafraniec Artur |
Mistrzostwa Polski Juniorów |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-65 kg |
0 |
Żelazowska Aleksandra |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-61 kg |
1 |
Maciąg Sylwia |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-52 kg |
0 |
Skoler Agnieszka |
Mistrzostwa Polski Kadetek |
Bielsko-Biała |
13-14.09.1996 |
-48 kg |
0 |
Deroń Norbert |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-78 kg |
0 |
Włodarski Tomasz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-78 kg |
0 |
Bednarska Monika |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
+72 kg |
2 |
Żelazowska Aleksandra |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-61 kg |
5 |
Wasik Sylwia |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-56 kg |
0 |
Maciąg Sylwia |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-52 kg |
5 |
Wiatrowska Teresa |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-52 kg |
0 |
Suder Agnieszka |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (juniorki) |
Bytom |
11-12.05.1996 |
-44 kg |
0 |
Wąsik Paweł |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Jarocin |
30-01.11.1996 |
-46 kg |
0 |
Gawlik Łukasz |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Jarocin |
30-01.11.1996 |
-46 kg |
0 |
Kosno Rafał |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Jarocin |
30-01.11.1996 |
-46 kg |
0 |
Wesołowski Łukasz |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Jarocin |
30-01.11.1996 |
-50 kg |
7 |
Lasota Grzegorz |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
Jarocin |
30-01.11.1996 |
-55 kg |
0 |
Kozieł Joanna |
Mistrzostwa Polski Młodziczek |
Wrocław |
06.12.1996 |
-52 kg |
2 |