Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-46 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-46 kg |
0 |
Różewski Emil |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Tarnów |
18.03.2006 |
-73 kg |
0 |
Różewski Emil |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-73 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-46 kg |
0 |
Kulesza Dariusz |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Rybnik |
14.10.2006 |
+90 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
10.03.2007 |
-46 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych |
Łódź |
15.09.2007 |
-46 kg |
0 |
Zacheja Maciej |
Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych |
Łódź |
15.09.2007 |
-55 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
17.11.2007 |
-60 kg |
0 |
Woźniakiewicz Adam |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
29-30.03.2008 |
-46 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
29-30.03.2008 |
-60 kg |
0 |
Sianko Monika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
29-30.03.2008 |
-48 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-60 kg |
0 |
Kazanecki Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-55 kg |
0 |
Woźniakiewicz Adam |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-50 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-50 kg |
0 |
Sarosiek Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-81 kg |
0 |
Religioni Marcelina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
08-09.11.2008 |
-57 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
15-16.11.2008 |
-55 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
15-16.11.2008 |
-60 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07-08.03.2009 |
-60 kg |
0 |
Czarnocka Alicja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
07-08.03.2009 |
-48 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-60 kg |
0 |
Adamus Marcin |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-66 kg |
0 |
Wasiukiewicz Robert |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-46 kg |
0 |
Czarnocka Alicja |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) |
Kielce |
26-27.04.2009 |
-48 kg |
0 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-60 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-60 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-66 kg |
0 |
Draczyńska Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-44 kg |
0 |
Rerutko Żaneta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-52 kg |
0 |
Paziewska Aleksandra |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
10-11.10.2009 |
-70 kg |
0 |
Zacheja Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
14-15.11.2009 |
-50 kg |
0 |
Kubiak Adrian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
14-15.11.2009 |
-66 kg |
0 |
Tymiński Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
14-15.11.2009 |
-81 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-60 kg |
0 |
Witkowski Marcin |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-73 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-66 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Warszawa |
13-14.03.2010 |
-66 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-66 kg |
0 |
Sobstyl Damian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-66 kg |
0 |
Adamus Marcin |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-73 kg |
0 |
Zaraś Kacper |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-73 kg |
0 |
Draczyńska Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-48 kg |
0 |
Czarnocka Alicja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
13-14.03.2010 |
-48 kg |
0 |
Witkowski Marcin |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
08.05.2010 |
-73 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
08.05.2010 |
-66 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Młodzieży |
Stalowa Wola |
08.05.2010 |
-66 kg |
0 |
Bujak Agata |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-48 kg |
0 |
Draczyńska Anna |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-48 kg |
0 |
Sianko Monika |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-52 kg |
0 |
Woźniakiewicz Adam |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-60 kg |
0 |
Adamus Marcin |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-73 kg |
0 |
Zacheja Bartosz |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
05.06.2010 |
-55 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
06.06.2010 |
-66 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-73 kg |
0 |
Witkowski Marcin |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
04-05.09.2010 |
-73 kg |
0 |
Czarnocka Alicja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Mława |
04-05.09.2010 |
-48 kg |
0 |
Kubiak Adrian |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-66 kg |
0 |
Sobstyl Damian |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-66 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-60 kg |
0 |
Ochnio Michał |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-60 kg |
0 |
Zacheja Bartosz |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-46 kg |
0 |
Adamus Marcin |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-73 kg |
0 |
Hałoń Amadeusz |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-73 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-66 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-60 kg |
0 |
Niewiadomski Maciej |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-39 kg |
0 |
Kruszewski Damian |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-46 kg |
0 |
Jaworski Jan |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-30 kg |
0 |
Jaworski Jerzy |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-39 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-42 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-60 kg |
0 |
Witkowski Marcin |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-73 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-66 kg |
0 |
Hałoń Amadeusz |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-73 kg |
0 |
Zaraś Kacper |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-73 kg |
0 |
Elbert Jan |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-66 kg |
0 |
Łukasiewicz Robert |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-66 kg |
0 |
Wasiukiewicz Robert |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-50 kg |
0 |
Adamus Marcin |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-73 kg |
0 |
Gos Karolina |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-57 kg |
0 |
Kubiak Adrian |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-73 kg |
0 |
Zaraś Kacper |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-81 kg |
0 |
Adamus Marcin |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-81 kg |
0 |
Kulik Michał |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-42 kg |
0 |
Krogulski Jakub |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-81 kg |
0 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bochnia |
05-06.03.2011 |
-66 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bochnia |
05-06.03.2011 |
-73 kg |
0 |
Kulik Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-46 kg |
0 |
Zacheja Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-60 kg |
0 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-66 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-55 kg |
0 |
Paziewska Aleksandra |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
19-20.03.2011 |
-70 kg |
0 |
Bujak Agata |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-52 kg |
0 |
Draczyńska Anna |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-52 kg |
0 |
Zaraś Kacper |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-81 kg |
0 |
Tymiński Piotr |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
+90 kg |
0 |
Sobstyl Damian |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-81 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-63 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-81 kg. |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-73 kg. |
0 |
Brodowski Jakub |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-66 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-73 kg |
0 |
Adamus Marcin |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-81 kg |
0 |
Zaraś Kacper |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-81 kg |
0 |
Zacheja Bartosz |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-60 kg |
0 |
Ochnio Michał |
OPP Juniorek i Juniorów |
Łódź |
29.05.2011 |
-66 kg |
0 |
Kulik Barbara |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2011 |
-48 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-81 kg |
0 |
Ochnio Michał |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03-04.09.2011 |
-66 kg |
0 |
Zacheja Bartosz |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03-04.09.2011 |
-60 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych |
Wrocław |
29.10.2011 |
-50 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów |
Wrocław |
29.10.2011 |
-66 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Caban Konrad |
Puchar Polski Młodzików |
Bytom |
19-20.11.2011 |
-60 kg |
0 |
Matczak Aneta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
03-04.03.2012 |
-57 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
03-04.03.2012 |
-55 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
03-04.03.2012 |
-60 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
10-11.03.2012 |
-66 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
10-11.03.2012 |
-73 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
10-11.03.2012 |
-81 kg |
0 |
Zaraś Kacper |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
10-11.03.2012 |
-81 kg |
0 |
Adamus Marcin |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
10-11.03.2012 |
-90 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów |
Kąty Wrocławskie |
10-11.03.2012 |
-55 kg |
0 |
Kosakowski Jan |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18.03.2012 |
-38 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18.03.2012 |
-60 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18.03.2012 |
-60 kg |
0 |
Krajewski Kacper |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
18.03.2012 |
-46 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Luboń |
28.04.2012 |
-55 kg |
0 |
Gos Karolina |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
26-27.09.2015 |
-57 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
27.05.2012 |
-81 kg |
0 |
Ochnio Michał |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
27.05.2012 |
-66 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
27.05.2012 |
-66 kg |
0 |
Matczak Aneta |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
26.05.2012 |
-57 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
26.05.2012 |
-60 kg |
0 |
Kulik Michał |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
02.06.2012 |
-55 kg |
0 |
Kulik Barbara |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-52 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-55 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-66 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-60 kg |
0 |
Kosakowski Jan |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-42 kg |
0 |
Gos Karolina |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-40 kg |
0 |
Gos Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-44 kg |
0 |
Kulik Barbara |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-52 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-55 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-66 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-66 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-60 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-60 kg |
0 |
Kulik Barbara |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń |
16.03.2013 |
-57 kg |
0 |
Matczak Aneta |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
23.03.2013 |
-63 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
23.03.2013 |
-66 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-73 kg |
0 |
Zaborek Paweł |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
23.03.2013 |
-46 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-60 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-55 kg |
0 |
Kulik Barbara |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-57 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-60 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-66 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-60 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-60 kg |
0 |
Gos Karolina |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
25.05.2013 |
-48 kg |
0 |
Ochnio Michał |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorów i Juniorek |
Łódź |
26.05.2013 |
-66 kg |
0 |
Zaborek Paweł |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
25.05.2013 |
-50 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-60 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
01.06.2013 |
-60 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
07.09.2013 |
-66 kg |
0 |
Rasiński Emil |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-34 kg |
0 |
Zaborek Paweł |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-55 kg |
0 |
Bednarek Leon |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-42 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-66 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-60 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-66 kg |
0 |
Gos Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
09.11.2013 |
-48 kg |
0 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Piła |
08.03.2014 |
-52 kg |
0 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-52 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-60 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-66 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-66 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-73 kg |
0 |
Witkowski Marcin |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Suchy Las |
10.05.2014 |
-90 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Suchy Las |
10.05.2014 |
-66 kg |
0 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-52 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-66 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-66 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-81 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-73 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
26-27.04.2014 |
-57 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików |
Łódź |
24.05.2014 |
-60 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
08.06.2014 |
-73 kg |
0 |
Gos Karolina |
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
06-07.09.2014 |
-52 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
06-07.09.2014 |
-81 kg |
0 |
Kosakowski Jan |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-30 kg |
0 |
Zaborek Paweł |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-33 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-36 kg |
0 |
Krajewski Kacper |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-33 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-46 kg |
0 |
Wiśniewski Włodzimierz |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-36 kg |
0 |
Tymiński Piotr |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-81 kg |
0 |
Jaworski Jerzy |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-42 kg |
0 |
Czarnocka Alicja |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-52 kg |
0 |
Hałoń Amadeusz |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-81 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-73 kg |
0 |
Kowalewicz Jakub |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-66 kg |
0 |
Brodowski Jakub |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-66 kg |
0 |
Sianko Monika |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-52 kg |
0 |
Czarnocka Alicja |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-52 kg |
0 |
Draczyńska Anna |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-48 kg |
0 |
Tymiński Piotr |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-90 kg |
0 |
Zaraś Kacper |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-81 kg |
0 |
Adamus Marcin |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-81 kg |
0 |
Sobstyl Damian |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-73 kg |
0 |
Kubiak Adrian |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-73 kg |
0 |
Wasiukiewicz Robert |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-66 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-50 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-55 kg |
0 |
Kulik Michał |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-42 kg |
0 |
Krogulski Jakub |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
+73 kg |
0 |
Krajewski Kacper |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-36 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-42 kg |
0 |
Wiśniewski Włodzimierz |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-39 kg |
0 |
Zaborek Paweł |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-39 kg |
0 |
Cieszyński Kamil |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-42 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-46 kg |
0 |
Paziewska Aleksandra |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-70 kg |
0 |
Stefańska Monika |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Warszawa |
02.10.2010 |
-70 kg |
0 |
Wiśniewski Włodzimierz |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-42 kg |
0 |
Caban Konrad |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-60 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-66 kg |
0 |
Krejner Marcin |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-73 kg |
0 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-50 kg |
0 |
Zacheja Bartosz |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-60 kg |
0 |
Ochnio Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-66 kg |
0 |
Adamus Marcin |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-90 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-73 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-60 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-66 kg |
0 |
Kulik Barbara |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-52 kg |
0 |
Banaszek Sebastian |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-81 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-60 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-66 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-66 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-66 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-66 kg |
0 |
Gos Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-48 kg |
0 |
Gos Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-48 kg |
0 |
Żółkowski Jakub |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-34 kg |
0 |
Cieszyński Łukasz |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-38 kg |
0 |
Kleszcz Dominik |
OPP - Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-55 kg |
0 |
Kosakowska Weronika |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-48 kg |
0 |
Gos Karolina |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-52 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-63 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-60 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-66 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-73 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-81 kg |
0 |
Kulik Barbara |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-63 kg |
0 |
Ochnio Michał |
XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-73 kg |
0 |
Gos Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-52 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-63 kg |
0 |
Kulik Barbara |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-57 kg |
0 |
Kosakowska Weronika |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-48 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-73 kg |
0 |
Zarzycki Karol |
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych |
Bytom |
08.11.2014 |
-66 kg |
0 |
Religioni Marcelina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
22.10.2005 |
-52 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych |
Suchy Las |
29.03.2015 |
-63 kg. |
0 |
Aniszewska Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-63 kg |
0 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-57 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-73 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-63 kg |
0 |
Wojtelewicz Patrycja |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-70 kg |
0 |
Kowalski Konrad |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. |
Oleśnica |
10.10.2015 |
-73 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów |
Oleśnica |
11.10.2015 |
-73 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-73 kg |
0 |
Kleszcz Dominik |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-66 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
05.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bydgoszcz |
05.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kozłowski Rafał |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-46 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Kuczborski Przemysław |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Luboń |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-57 kg. |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-81 kg. |
0 |
Kowalski Konrad |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-73 kg. |
0 |
Czerwińska Karmela |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-44 kg. |
0 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-57 kg. |
0 |
Wojtelewicz Patrycja |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-70 kg. |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-81 kg. |
0 |
Kowalski Konrad |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-73 kg. |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2016 |
-81 kg. |
0 |
Maćkowski Bartosz |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-81 kg |
0 |
Kuczborski Przemysław |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-73 kg |
0 |
Gos Karolina |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-57 kg |
0 |
Czerwińska Karmela |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-48 kg |
0 |
Borsuk Jan |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-38 kg |
0 |
Gos Karolina |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-57 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-63 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-73 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-81 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa |
Suchy Las |
19.06.2016 |
-73 kg. |
0 |
Aniszewska Marta |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-63 kg |
0 |
Wojtelewicz Patrycja |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-70 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-73 kg |
0 |
Maćkowski Bartosz |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-81 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-63 kg |
0 |
Ciesielski Oskar |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-33 kg |
0 |
Kochaniak Wiktor |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-30 kg |
0 |
Niwiński Stanisław |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
0 |
Berkowska Nikola |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
0 |
Czerwiński Oskar |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-33 kg |
0 |
Pajdo Weronika |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
0 |
Barszcz Maciej |
XIII Turniej Judo Młodzików |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-55 kg |
0 |
Brzuszczyński Szymon |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-36 kg |
0 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-90 kg |
0 |
Kulik Barbara |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-63 kg |
0 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-100 kg |
0 |
Wojtelewicz Patrycja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-63 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Luboń k/Poznania |
11.03.2017 |
-63 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-73 kg |
0 |
Aniszewska Marta |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
09.09.2017 |
-63 kg |
0 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
09.09.2017 |
-57 kg |
0 |
Czerwińska Karmela |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
07.10.2017 |
-52 kg |
0 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
08.10.2017 |
-81 kg |
0 |
Zieliński Juliusz |
Eliminacje Regionu II do OOM |
Warszawa |
19.05.2021 |
-73 kg |
0 |
Svyryd Artur |
Eliminacje Regionu II do OOM 2022 |
Warszawa |
31.03.2022 |
-60 kg |
0 |
Zieliński Juliusz |
Eliminacje Regionu II do OOM 2022 |
Warszawa |
31.03.2022 |
-81 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-73 kg |
0 |
Przewłocka Hanna |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-57 kg |
0 |
Czernicki Mateusz |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-55 kg |
0 |
Żach Dominik |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-73 kg |
0 |
Biniszewski Aleksander |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-55 kg |
0 |
Florczak Maksymilian |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-66 kg |
0 |
Szczepaniak Piotr |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-60 kg |
0 |
Zawadka Jakub |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-81 kg |
0 |