Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Kazanecki Konrad |
Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Łódź |
16.09.2006 |
-46 kg |
5 |
Masiukiewicz Paweł |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Bielsko-Biała |
10.03.2007 |
-66 kg |
5 |
Witkowski Marcin |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
17.11.2007 |
-73 kg |
5 |
Czarnocka Alicja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
17.11.2007 |
-48 kg |
5 |
Czarnocka Ilona |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych |
Olsztyn |
17.11.2007 |
-52 kg |
5 |
Kazanecki Konrad |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
29-30.03.2008 |
-55 kg |
5 |
Rerutko Żaneta |
Puchar Polski Juniorek i Juniorow Młodszych |
Rybnik |
29-30.03.2008 |
-44 kg |
5 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-66 kg |
5 |
Draczyńska Anna |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-40 kg |
5 |
Sianko Monika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Łódź |
04-05.10.2008 |
-52 kg |
5 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Jezierzyce |
15-16.11.2008 |
-66 kg |
5 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
28-29.03.2009 |
-66 kg |
5 |
Brodowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Jezierzyce |
19-20.09.2009 |
-66 kg |
5 |
Czarnocka Alicja |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Warszawa / Józefów |
01-04.05.2010 |
-48 kg |
5 |
Zacheja Bartosz |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
06.06.2010 |
-55 kg |
5 |
Czarnocka Alicja |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
05.06.2010 |
-48 kg |
5 |
Ochnio Michał |
Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Opole |
06.06.2010 |
-60 kg |
5 |
Kubiak Adrian |
Warsaw Judo Open U15 |
Warszawa |
26-27.09.2009 |
-66 kg |
5 |
Sianko Monika |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-52 kg |
5 |
Stefańska Monika |
OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych |
Bytom |
13-14.11.2010 |
-70 kg |
5 |
Czarnocka Alicja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Bochnia |
05-06.03.2011 |
-52 kg |
5 |
Adamus Marcin |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-81 kg |
5 |
Zacheja Bartosz |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-60 kg |
5 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
05.09.2015 |
-57 kg. |
5 |
Zaraś Kacper |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2011 |
-81 kg |
5 |
Banaszek Sebastian |
OPP Juniorek i Juniorów |
Opole |
05.06.2011 |
-73 kg |
5 |
Rerutko Żaneta |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03-04.09.2011 |
-57 kg |
5 |
Kulik Michał |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup |
Bytom |
12-13.11.2011 |
-50 kg |
5 |
Gos Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Skierniewice |
03-04.03.2012 |
-40 kg |
5 |
Banaszek Dominik |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów |
Łódź |
27.05.2012 |
-81 kg |
5 |
Ochnio Michał |
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
08-09.09.2012 |
-66 kg |
5 |
Kowalski Konrad |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-60 kg |
5 |
Kosakowska Weronika |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-36 kg |
5 |
Matczak Aneta |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 |
Bytom |
10-11.11.2012 |
-63 kg |
5 |
Gos Karolina |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-44 kg |
5 |
Gos Karolina |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-44 kg |
5 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-66 kg |
5 |
Zarzycki Karol |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
25.05.2013 |
-60 kg |
5 |
Kowalski Konrad |
Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek |
Łódź |
25.05.2013 |
-66 kg |
5 |
Banaszek Sebastian |
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorów i Juniorek |
Łódź |
26.05.2013 |
-81 kg |
5 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-73 kg |
5 |
Ochnio Michał |
VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
06-07.09.2014 |
-73 kg |
5 |
Rerutko Żaneta |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-57 kg |
5 |
Banaszek Dominik |
OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów |
Warszawa |
03.10.2010 |
-66 kg |
5 |
Nowak Paweł |
Warsaw Judo Open U13 |
Warszawa |
02-03.10.2010 |
-36 kg |
5 |
Kulik Barbara |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
01-02.10.2011 |
-48 kg |
5 |
Kulik Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-55 kg |
5 |
Ochnio Michał |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
29-30.09.2012 |
-66 kg |
5 |
Kuczborski Przemysław |
XVI Warsaw Judo Open OPP U17 |
Warszawa |
27-28.09.2014 |
-73 kg |
5 |
Baraniewski Iwo |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
11.10.2014 |
-81 kg |
5 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
18-19.04.2015 |
-73 kg |
5 |
Flis Piotr |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-66 kg |
5 |
Wilczek Michał |
Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) |
Warszawa |
12.03.2016 |
-38 kg |
5 |
Wojtelewicz Patrycja |
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
20.03.2016 |
-70 kg. |
5 |
Gos Karolina |
VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta |
Sochaczew |
03.09.2016 |
-57 kg |
5 |
Baraniewski Iwo |
Warsaw Judo Open U20 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-90 kg |
5 |
Baraniewski Iwo |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów |
Oleśnica |
16.10.2016 |
-90 kg |
5 |
Gos Karolina |
Judo Baltic Cup - U20 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-57 kg |
5 |
Chadaj Julia |
I Liga WOM 2017 - U11 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
5 |
Walczak Kajetan |
I Liga WOM 2017 - U9 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
5 |
Saragosti Michał |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-33 kg |
5 |
Borek Michalina |
XIII Turniej Judo Dzieci U13 |
Mysiadło |
04.02.2017 |
-40 kg |
5 |
Bendkowska Hanna |
I Liga WOM 2017 - U10 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
5 |
Sambierska Wiktoria |
I Liga WOM 2017 - U10 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
5 |
Wewiorka Adrian |
I Liga WOM 2017 - U9 |
Mysiadło |
05.02.2017 |
- kg. |
5 |
Broniec Patryk |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
11.02.2017 |
-100 kg |
5 |
Gapik Marysia |
II Liga WOM 2017 - U9 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
5 |
Krzystof Maj |
II Liga WOM 2017 - U9 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
5 |
Tymon Józefowicz |
II Liga WOM 2017 - U10 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
5 |
Gniewomir Pałasz |
II Liga WOM 2017 - U10 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
5 |
Kochaniak Jan |
II Liga WOM 2017 - U10 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
5 |
Woźniak Mateusz |
II Liga WOM 2017 - U9 |
Warszawa |
11.03.2017 |
- kg. |
5 |
Banaszek Dominik |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Luboń k/Poznań |
27.05.2017 |
-81 kg |
5 |
Krogulski Maciej |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-81 kg. |
5 |
Baraniewski Iwo |
Puchar Polski Seniorek i Seniorów |
Mysiadło |
17.02.2018 |
-100 kg. |
5 |
Maćkowski Bartosz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów |
Sochaczew |
15.09.2018 |
-90 kg |
5 |
Przewłocka Hanna |
Eliminacje Regionu II do OOM 2022 |
Warszawa |
31.03.2022 |
-52 kg |
5 |
Jurczuk Jan |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-73 kg |
5 |
Biniszewski Aleksander |
Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II |
Warszawa |
02.04.2023 |
-46 kg |
5 |
Kraucki Maciek |
Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region Środkowo-Wschodni (II) |
Warszawa |
06.04.2024 |
-55 kg |
5 |