Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Sitarski Wojciech |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-50 kg |
0 |
Andruchów Bartłomiej |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-81 kg |
7 |
Zięba Piotr |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-55 kg |
0 |
Szczepański Michał |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Poznań |
20.11.2010 |
-66 kg |
0 |
Zięba Piotr |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
Białystok |
01-03.05.2011 |
-55 kg |
0 |
Sękiewicz Piotr |
OPP Seniorek i Seniorów |
Bytom |
14-15.05.2011 |
-73 kg |
0 |
Andruchów Bartłomiej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.03.2013 |
-81 kg |
0 |
Otolińska Patrycja |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-70 kg |
7 |
Andruchów Bartłomiej |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-81 kg |
0 |
Zielińska Andżelika |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-48 kg |
0 |
Zięba Piotr |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-60 kg |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
OPP Młodziczek i Młodzików |
Suchy Las |
23.03.2013 |
-46 kg |
0 |
Górczyńska Ilona |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
24.03.2013 |
-52 kg |
7 |
Zięba Piotr |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych |
Suchy Las |
27.04.2013 |
-60 kg |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
Warsaw Judo Open U14 |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-46 kg |
0 |
Zielińska Andżelika |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-48 kg |
0 |
Otolińska Patrycja |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-70 kg |
0 |
Górczyńska Ilona |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Suchy Las |
23.03.2014 |
-57 kg |
0 |
Zielińska Andżelika |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-48 kg |
0 |
Górczyńska Ilona |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-52 kg |
0 |
Otolińska Patrycja |
OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open |
Warszawa |
28-29.09.2013 |
-70 kg |
0 |
Leśniak Karolina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
22.03.2003 |
-70 kg |
2 |
Krupa Paulina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Jastrzębie - Zdrój |
22.03.2003 |
-70 kg |
7 |
Leśniak Karolina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
23-24.03.2002 |
-70 kg |
3 |
Deroń Norbert |
OTK Seniorek i Seniorów |
Wrocław |
07-08.04.2001 |
-90 kg |
0 |
Wesołowski Łukasz |
OTK Młodzieży |
Bytom |
10-11.03.2001 |
-81 kg |
7 |
Deroń Norbert |
OTK Młodzieży |
Bytom |
10-11.03.2001 |
-90 kg |
0 |
Wesołowski Łukasz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-81 kg |
3 |
Jędrzejewski Grzegorz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Opole |
03-04.03.2001 |
-100 kg |
0 |
Leśniak Karolina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Koszalin |
24-25.03.2001 |
-63 kg |
0 |
Kawińska Justyna |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-63 kg |
5 |
Leśniak Karolina |
OTK Juniorek i Juniorów Młodszych |
Wrocław |
29-30.09.2001 |
-63 kg |
0 |
Gawlik Łukasz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-66 kg |
0 |
Wesołowski Łukasz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-81 kg |
5 |
Jędrzejewski Grzegorz |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-100 kg |
0 |
Maciąg Sylwia |
OTK Juniorek i Juniorów |
Olsztyn |
25-26.03.2000 |
-52 kg |
0 |
Papaj Katarzyna |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-48 kg |
0 |
Bajak Julia |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-63 kg |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-60 kg |
0 |
Winiarski Dawid |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-73 kg |
0 |
Ziółkowski Jakub |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-60 kg |
0 |
Zych Wiktor |
OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego |
Bytom |
07.11.2015 |
-81 kg |
0 |
Kawińska Justyna |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-63 kg |
0 |
Leśniak Karolina |
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów Mł. |
Bytom |
11-12.03.2000 |
-57 kg |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Piła |
09-10.04.2016 |
-60 kg. |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych |
Opole |
04.06.2016 |
-60 kg. |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
15.10.2016 |
-66 kg |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
Warsaw Judo Open U17 |
Warszawa |
24-25.09.2016 |
-66 kg |
0 |
Batóg Tomasz |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
16.10.2016 |
-55 kg |
5 |
Ziółkowski Jakub |
XX Międzynarodowy Turniej Młodzików |
Zakopane |
16.10.2016 |
-60 kg |
2 |
Wiewióra Bartłomiej |
OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) |
Bytom |
05.11.2016 |
-66 kg |
5 |
Batóg Tomasz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-55 kg |
7 |
Mirecka Julia |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-63 kg |
4 |
Turbakiewicz Igor |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy |
Kraków |
12.11.2016 |
-50 kg |
7 |
Batóg Tomasz |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-55 kg |
0 |
Ziółkowski Jakub |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-60 kg |
1 |
Turbakiewicz Igor |
Judo Baltic Cup - U15 |
Gdynia |
19.11.2016 |
-50 kg |
0 |
Wiewióra Bartłomiej |
Judo Baltic Cup - U17 |
Gdynia |
20.11.2016 |
-66 kg |
5 |
Wołoszyn Mateusz |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
16.09.2017 |
-42 kg |
3 |
Wyderski Jakub |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
16.09.2017 |
-55 kg |
7 |
Winiarski Bartłomiej |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
16.09.2017 |
-50 kg |
4 |
Mateusz Witkowski |
Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 |
Kowala |
16.09.2017 |
-60 kg |
2 |
Bajak Julia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
07.10.2017 |
-63 kg |
0 |
Mirecka Julia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
07.10.2017 |
-63 kg |
0 |
Batóg Tomasz |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych |
Oleśnica |
07.10.2017 |
-60 kg |
0 |
Witkowski Mateusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
-60 kg |
5 |
Wyderski Jakub |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
-60 kg |
0 |
Wołoszyn Mateusz |
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików |
Zakopane |
22.10.2017 |
-42 kg |
0 |
Kułaga Krystian |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów |
Gdynia |
11.11.2017 |
-55 kg |
5 |
Batóg Tomasz |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-60 kg |
0 |
Bajak Julia |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-63 kg |
7 |
Ziółkowski Jakub |
XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych |
Gdynia |
11.11.2017 |
-66 kg |
0 |
Witkowski Mateusz |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-60 kg |
7 |
Wyderski Jakub |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-60 kg |
0 |
Wołoszyn Mateusz |
XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików |
Gdynia |
12.11.2017 |
-42 kg |
0 |
Ziółkowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
25.03.2018 |
-66 kg |
0 |
Bajak Julia |
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo |
Poznań |
25.03.2018 |
-63 kg |
0 |
Bajak Julia |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) |
Szczyrk |
15.04.2018 |
-63 kg |
0 |
Ziółkowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) |
Szczyrk |
15.04.2018 |
-66 kg |
0 |
Bajak Julia |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
09.06.2018 |
-63 kg |
0 |
Ziółkowski Jakub |
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup |
Gdynia |
09.06.2018 |
-66 kg |
0 |