Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Pietrzak Oliwier |
Mistrzostwa Białołęki w judo U8 |
Warszawa |
08.11.2015 |
-22 kg |
0 |
Bonder Marcel |
Mistrzostwa Białołęki w judo U8 |
Warszawa |
08.11.2015 |
-28 kg |
0 |
Zieliński Juliusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-50 kg |
0 |
Zdanowski Mateusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-36 kg |
0 |
Pastuszka Piotr |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-36 kg |
0 |
Banasik Igor |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-42 kg |
0 |
Kossak Juliusz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-50 kg |
0 |
Kamiński Piotr |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-35 kg |
0 |
Nowak Tymon |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-50 kg |
0 |
Karczmarczyk Bartosz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-39 kg |
0 |
Niwiński Stanisław |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-50 kg |
0 |
Kromrych Aleksander |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-55 kg |
0 |
Gawkowski Tomasz |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-42 kg |
0 |
Frydrych Igor |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-35 kg |
0 |
Rozbiecka Maja |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-44 kg |
0 |
Wilczyński Szymon |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-39 kg |
0 |
Gulczak Sebastian |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-46 kg |
0 |
Mamulashvili Giorgi |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-32 kg |
0 |
Bielecki Maciej |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-39 kg |
0 |
Czerwiński Oskar |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-39 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-55 kg |
0 |
Podgórski Maciej |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-50 kg |
0 |
Dziedzic Julia |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-40 kg |
0 |
Święcki igor |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
-66 kg |
0 |
Dorywalski Witold |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
-66 kg |
0 |
Teresiak Kuba |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-60 kg |
0 |
Zakrzewski Marcin |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
+66 kg |
0 |
Szweda Łucja |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-48 kg |
0 |
Sumara Jan |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-46 kg |
0 |
Kamiński Tymon |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-35 kg |
0 |
Rozbiecka Maja |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-52 kg |
0 |
Borek Michalina |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-52 kg |
0 |
Brzuszczyński Szymon |
IKizama Judo CUP III - WOM - U16 |
Piaseczno |
26.09.2020 |
-60 kg |
0 |
Kamiński Piotr |
IKizama Judo CUP III - WOM - U14 |
Piaseczno |
26.09.2020 |
-42 kg |
0 |
Kępa Igor |
IKizama Judo CUP III - WOM - U14 |
Piaseczno |
26.09.2020 |
-50 kg |
0 |
Brzuszczyński Szymon |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików |
Warszawa |
10.10.2020 |
-60 kg |
0 |
Mamulashvili Giorgi |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-39 kg |
0 |
Żwinis Piotr |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-66 kg |
0 |
Miernicka Zuzanna |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-57 kg |
0 |
Czuchra Bartłomiej |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-42 kg |
0 |
Przewłocka Hanna |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-52 kg |
0 |
Krzywiński Nikolas |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-46 kg |
0 |
Rangosz-Kalinowski Borys |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-35 kg |
0 |
Drewek Paweł |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 (2010) |
Warszawa |
22.05.2021 |
+60 kg |
0 |
Barsznica Adam |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-55 kg |
0 |
Marcinkowski Adam |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-73 kg |
0 |
Dornowska Ula |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-40 kg |
0 |
Zieliński Juliusz |
WOM - U21 junior (2003-2005) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-81 kg |
0 |
Dąbrowski Norbert |
WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-73 kg |
0 |
Furtak Katarzyna |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-52 kg |
0 |
Grabowska Małgorzata |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-52 kg |
0 |
Kulpa Aleksander |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-46 kg |
0 |
Kutyński Wiktor |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-55 kg |
0 |
Ludynia Joanna |
WOM - U14 dziecko (2010-2011) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-57 kg |
0 |
Kraucki Maciek |
WOM - U16 młodzik (2008-2009) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-55 kg |
0 |