Nazwisko | Zawody | Miejsce | Data | Kategoria | Lokata |
Janukowicz Jakub |
Mistrzostwa Białołęki w judo U8 |
Warszawa |
08.11.2015 |
-20 kg |
3 |
Koziej Katarzyna |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego |
Warszawa |
05.03.2016 |
-33 kg |
3 |
Czerwińska Karmela |
Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych |
Warszawa |
13.04.2017 |
-48 kg |
3 |
Tomaszewska Alicja |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-40 kg |
3 |
Miernicka Zuzanna |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-33 kg |
3 |
Podgórski Maciej |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-46 kg |
3 |
Święcki igor |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.03.2018 |
-60 kg |
3 |
Machaj Adrian |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
+60 kg |
3 |
Wąsik Tomasz |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-55 kg |
3 |
Brzuszczyński Szymon |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-50 kg |
3 |
Majewski Julian |
WOM Młodzicy |
Warszawa |
19.05.2019 |
+81 kg |
3 |
Czernicki Mateusz |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-33 kg |
3 |
Biniszewski Aleksander |
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 |
Warszawa |
18.05.2019 |
-30 kg |
3 |
Jurczuk Jan |
IKizama Judo CUP III - WOM - U14 |
Piaseczno |
26.09.2020 |
-60 kg |
3 |
Turski Paweł |
IKizama Judo CUP III - WOM - U14 |
Piaseczno |
26.09.2020 |
-80 kg |
3 |
Mosing Ksawery |
IKizama Judo CUP III - WOM - U14 |
Piaseczno |
26.09.2020 |
-39 kg |
3 |
Krajewska Zofia |
IKizama Judo CUP III - WOM - U12 |
Piaseczno |
26.09.2020 |
-40 kg |
3 |
Dornowska Iza |
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) |
Warszawa |
22.05.2021 |
-36 kg |
3 |
Szatkowska Natalia |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-70 kg |
3 |
Turski Paweł |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-90 kg |
3 |
Żwinis Filip |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-81 kg |
3 |
Czernicki Mateusz |
Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) |
Warszawa |
23.05.2021 |
-42 kg |
3 |
Brzuszczyński Szymon |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-66 kg |
3 |
Jurczuk Jan |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II |
Sochaczew |
02.10.2021 |
-66 kg |
3 |
Wasilewska Patrycja |
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) |
Warszawa |
27.05.2023 |
+57 kg |
3 |
Kulpa Szymon |
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) |
Warszawa |
27.05.2023 |
-60 kg |
3 |