ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy U16 Kumite
Ostrołęka, 28-29.09.2018
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy U16, U21, Open Seniorów - Mistrzostwa Polski Federacji Karate
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy U16 Kata
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy U21 Kumite
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy U21 Kata
Open Seniorek i Seniorów - Mistrzostwa Polski Federacji Karate Kumite
Open Seniorek i Seniorów - Mistrzostwa Polski Federacji Karate Kata
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
kategoria: -55 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
7
Liczba startujących zawodników
11
Liczba walk
10
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2002 - 2003
Średnia wieku zawodników
16 lat 30 dni
Średnia wieku medalistów
16 lat 10 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
16 lat 43 dni
Najmłodszy zawodnik
OLIWIA SIDŁO
Najstarszy zawodnik
Weronika Nowak
Kluby z największą liczbą zawodników
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(3 zawodników)
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
(2 zawodników)
Klub Kyokushin Karate Wrocław Wrocław
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(3 walk)
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
(3 walk)
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Justyna Krosta
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
2
Magdalena Pałdyna
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
3
Alicja Nalewajk
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
4
Olga Boruch
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Alicja Prokuda
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
5
Weronika Nowak
Klub Kyokushin Karate Wrocław Wrocław
5
Oliwia Sobiech
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Oliwia Kurzątkowska
Klub Kyokushin Karate Wrocław Wrocław
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Boruch Olga (2 walk)
Krosta Justyna (3 walk)
Kurzątkowska Oliwia (2 walk)
Nalewajk Alicja (2 walk)
Nowak Weronika (1 walk)
Pałdyna Magdalena (3 walk)
Prokuda Alicja (2 walk)
Prokuda Ewa (1 walk)
SIDŁO OLIWIA (1 walk)
Sobiech Oliwia (2 walk)
SZEWCZUK PAULINA (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Oliwia Sobiech
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
PAULINA SZEWCZUK
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
I runda
Oliwia Kurzątkowska
Klub Kyokushin Karate Wrocław Wrocław
Ewa Prokuda
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
0.5:0
I runda
Alicja Prokuda
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
OLIWIA SIDŁO
KLUB KARATE MORAWICA KKM MORAWICA
0.5:0
ćwierćfinał
Magdalena Pałdyna
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Oliwia Sobiech
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0.5:0
ćwierćfinał
Olga Boruch
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Oliwia Kurzątkowska
Klub Kyokushin Karate Wrocław Wrocław
0.5:0
ćwierćfinał
Alicja Nalewajk
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Alicja Prokuda
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
0.5:0
ćwierćfinał
Justyna Krosta
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
Weronika Nowak
Klub Kyokushin Karate Wrocław Wrocław
0.5:0
półfinał
Magdalena Pałdyna
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Olga Boruch
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
półfinał
Justyna Krosta
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
Alicja Nalewajk
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0.5:0
finał
Justyna Krosta
Niepołomicki klub karate kyokushin Niepołomice
Magdalena Pałdyna
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0.5:0