ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Dzieci (2010-2011)
Kobierzyce, 06.04.2019
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Dzieci (2012-2013)
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Dzieci (2008-2009)
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Kadet
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Młodzik
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Sędziowie
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Junior
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-30 kg
-35 kg
+35 kg
Kobiety
-30 kg
-35 kg
+35 kg
kategoria: -35 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
9
Liczba startujących zawodników
15
Liczba walk
14
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2010 - 2011
Średnia wieku zawodników
8 lat 134 dni
Średnia wieku medalistów
8 lat 356 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
8 lat 219 dni
Najmłodszy zawodnik
Kacper Piegza
Najstarszy zawodnik
Michał Koptyra
Kluby z największą liczbą zawodników
SC KANKU Lviv
(4 zawodników)
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
(2 zawodników)
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
SC KANKU Lviv
(7 walk)
Bytomski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin Bytom
(2 walk)
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
DMYTRII LAVRYNIUK
SC KANKU Lviv
2
Fedir Ilchenko
SC KANKU Lviv
3
Kamil Kraśnicki
Bytomski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin Bytom
3
Mikołaj Myśliwski
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
5
Marek Janus
Centrum Sportów Walki Hodana Legnica
5
Markiian Ometiukh
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
5
Jiří Petřík
JP Team Sakura Spirit Chodov
5
Piotr Żuchowski
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Ilchenko Fedir (4 walk)
Janus Marek (2 walk)
Koptyra Michał (1 walk)
Kraśnicki Kamil (3 walk)
Krvavych Danylo (1 walk)
LAVRYNIUK DMYTRII (4 walk)
Lewandowski Igor (1 walk)
Łukaszewski Konrad (1 walk)
Mutin Denys (1 walk)
Myśliwski Mikołaj (3 walk)
Ometiukh Markiian (2 walk)
Petřík Jiří (2 walk)
Piegza Kacper (1 walk)
Zeszutek Krystian (1 walk)
Żuchowski Piotr (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
DMYTRII LAVRYNIUK
SC KANKU Lviv
Igor Lewandowski
Karate Shinkyokushinkai Żórawina Żórawina
0.5:0
I runda
Jiří Petřík
JP Team Sakura Spirit Chodov
Konrad Łukaszewski
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
0.5:0
I runda
Markiian Ometiukh
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
Danylo Krvavych
SC KANKU Lviv
0.5:0
I runda
Mikołaj Myśliwski
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
Kacper Piegza
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
0.5:0
I runda
Marek Janus
Centrum Sportów Walki Hodana Legnica
Krystian Zeszutek
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
0.5:0
I runda
Kamil Kraśnicki
Bytomski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin Bytom
Denys Mutin
SC KANKU Lviv
0.5:0
I runda
Fedir Ilchenko
SC KANKU Lviv
Michał Koptyra
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
0.5:0
ćwierćfinał
DMYTRII LAVRYNIUK
SC KANKU Lviv
Jiří Petřík
JP Team Sakura Spirit Chodov
0.5:0
ćwierćfinał
Mikołaj Myśliwski
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
Markiian Ometiukh
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
0.5:0
ćwierćfinał
Kamil Kraśnicki
Bytomski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin Bytom
Marek Janus
Centrum Sportów Walki Hodana Legnica
0.5:0
ćwierćfinał
Fedir Ilchenko
SC KANKU Lviv
Piotr Żuchowski
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
0.5:0
półfinał
DMYTRII LAVRYNIUK
SC KANKU Lviv
Mikołaj Myśliwski
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
0.5:0
półfinał
Fedir Ilchenko
SC KANKU Lviv
Kamil Kraśnicki
Bytomski Klub Sportowy Karate Shinkyokushin Bytom
0.5:0
finał
DMYTRII LAVRYNIUK
SC KANKU Lviv
Fedir Ilchenko
SC KANKU Lviv
0.5:0