ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Wojewódzka Liga Karate KATA-Młodzicy
Warszawa, 08.06.2019
Wojewódzka Liga Karate KATA
Wojewódzka Liga Karate KATA-Dzieci
Wojewódzka Liga Karate KATA-Dzieci
Wojewódzka Liga Karate KATA-Kadeci
Wojewódzka Liga Karate KATA drużynowe kadeci
Wojewódzka Liga Karate KATA drużynowe mlodzicy
Wojewódzka Liga Karate KATA-Juniorzy młodsi
Wojewódzka Liga Karate KATA drużynowe juniorzy młodsi
Wojewódzka Liga Karate KATA-Juniorzy
Wojewódzka Liga Karate KATA drużynowe juniorzy
Wojewódzka Liga Karate KATA-Seniorzy
Wojewódzka Liga Karate KATA drużynowe seniorzy
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
KATA
Kobiety
KATA
kategoria: KATA
Statystyka
Liczba startujących klubów
10
Liczba startujących zawodników
20
Liczba walk
19
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2006 - 2007
Średnia wieku zawodników
12 lat 292 dni
Średnia wieku medalistów
12 lat 276 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
12 lat 333 dni
Najmłodszy zawodnik
Michalina Malikowska
Najstarszy zawodnik
Aleksandra Grochocka
Kluby z największą liczbą zawodników
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(5 zawodników)
MKS KK Radzymin Radzymin
(3 zawodników)
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
MKS KK Radzymin Radzymin
(6 walk)
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
(4 walk)
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(3 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
2
Wiktoria Pędzich
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
3
Aleksandra Grochocka
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
3
Michalina Malikowska
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
5
Julia Stańczak
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
5
Weronika Błaszczyk
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
5
Zofia Szewczyk
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
5
EMILIA SOŁOWIEJ
MKS KK Radzymin Radzymin
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Bienkowska Jagoda (1 walk)
Błaszczyk Weronika (2 walk)
Gmitrzak Lena (1 walk)
Grochocka Aleksandra (3 walk)
Gromek Patrycja (1 walk)
KOGUT KAMILA (1 walk)
Kowalska Maja (1 walk)
Krzyżanowska Emilia (1 walk)
Kucharska Maja (1 walk)
Malikowska Michalina (3 walk)
Mieczkowska Helena (2 walk)
Mościcka Marta (1 walk)
Nowicka Julia (1 walk)
Nowicka Kinga (1 walk)
Pędzich Wiktoria (5 walk)
SOŁOWIEJ EMILIA (2 walk)
Stańczak Julia (2 walk)
Szewczyk Zofia (3 walk)
Wiśniewska Alicja (1 walk)
ZDUNEK WERONIKA (5 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Helena Mieczkowska
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Kinga Nowicka
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
I runda
Wiktoria Pędzich
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
Jagoda Bienkowska
Uczniowski Klub Sportowy Mushin Warszawa
I runda
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
Emilia Krzyżanowska
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
I runda
Zofia Szewczyk
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
KAMILA KOGUT
MKS KK Radzymin Radzymin
II runda
Michalina Malikowska
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Helena Mieczkowska
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
II runda
EMILIA SOŁOWIEJ
MKS KK Radzymin Radzymin
Maja Kowalska
UKS SEKAI Warszawa
II runda
Wiktoria Pędzich
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
Maja Kucharska
Klub Karate Kyokushin IPPON Warszawa
II runda
Julia Stańczak
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
Julia Nowicka
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
II runda
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
Patrycja Gromek
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
II runda
Weronika Błaszczyk
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
Lena Gmitrzak
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
II runda
Zofia Szewczyk
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
Alicja Wiśniewska
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
II runda
Aleksandra Grochocka
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Marta Mościcka
UKS SEKAI Warszawa
ćwierćfinał
Michalina Malikowska
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
EMILIA SOŁOWIEJ
MKS KK Radzymin Radzymin
ćwierćfinał
Wiktoria Pędzich
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
Julia Stańczak
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
ćwierćfinał
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
Weronika Błaszczyk
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
ćwierćfinał
Aleksandra Grochocka
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Zofia Szewczyk
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
półfinał
Wiktoria Pędzich
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
Michalina Malikowska
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
półfinał
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
Aleksandra Grochocka
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
finał
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
Wiktoria Pędzich
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka