ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Juniorzy Kumite
Maków Mazowiecki, 16.11.2019
Mistrzostwa Polski Kyokushin
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Juniorzy Kata
Mistrzostwa Polski Kyokushin-sêdziowie
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Młodzieżowcy Kumite
Mistrzostwa Polski Kyokushin-Młodzieżowcy Kata
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
MężczyŒni
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-55 kg
-60 kg
+60 kg
kategoria: +60 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
11
Liczba startujących zawodników
13
Liczba walk
12
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2002 - 2003
Średnia wieku zawodników
16 lat 329 dni
Średnia wieku medalistów
16 lat 270 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
16 lat 292 dni
Najmłodszy zawodnik
WIKTORIA NIEMCZYK
Najstarszy zawodnik
Róża Sańko
Kluby z największą liczbą zawodników
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
(2 zawodników)
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
(2 zawodników)
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
(4 walk)
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
(3 walk)
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Wiktoria Witkowska
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
2
Wiktoria Wiergowska
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
3
WIKTORIA NIEMCZYK
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
3
WERONIKA MAZUR
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
5
Aneta Łobożewicz
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Julia Koc
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU Białystok
5
Emilia Szudeja
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Sandra Kosiec
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Antosik Dominika (1 walk)
BANASIAK DARIA (1 walk)
BARAN DOMINIKA (1 walk)
Koc Julia (2 walk)
Kosiec Sandra (1 walk)
KWIATKOWSKA KAROLINA (1 walk)
Łobożewicz Aneta (1 walk)
MAZUR WERONIKA (3 walk)
NIEMCZYK WIKTORIA (3 walk)
Sańko Róża (1 walk)
Szudeja Emilia (1 walk)
Wiergowska Wiktoria (4 walk)
Witkowska Wiktoria (4 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
WERONIKA MAZUR
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
Dominika Antosik
Zielonogórski Klub Sportowy Karate Zielona Góra
0.5:0
I runda
Julia Koc
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU Białystok
DOMINIKA BARAN
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
0.5:0
I runda
Wiktoria Witkowska
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
KAROLINA KWIATKOWSKA
LKS POLONIA PŁOTY PŁOTY
0.5:0
I runda
Wiktoria Wiergowska
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
DARIA BANASIAK
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
I runda
WIKTORIA NIEMCZYK
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
Róża Sańko
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
0.5:0
æwieræfinał
WERONIKA MAZUR
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
Julia Koc
Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU Białystok
0.5:0
æwieræfinał
Wiktoria Witkowska
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
Emilia Szudeja
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
0.5:0
æwieræfinał
Wiktoria Wiergowska
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
Aneta Łobożewicz
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
0.5:0
æwieræfinał
WIKTORIA NIEMCZYK
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
Sandra Kosiec
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
0.5:0
półfinał
Wiktoria Witkowska
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
WERONIKA MAZUR
SIERADZKI KLUB KARATE KYOKUSHINKAI Sieradz
0.5:0
półfinał
Wiktoria Wiergowska
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
WIKTORIA NIEMCZYK
Rzeszowski ub Sportów Walki SYSTEM Rzeszów
0.5:0
finał
Wiktoria Witkowska
UKS Iławski KLub Kyokushin Karate Iława
Wiktoria Wiergowska
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
0.5:0