ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Kadet 2010
Warszawa, 18.10.2020
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Walki re¿yserowane m³odzik, kadet, dzieci
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Dzieci 2012
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Dru¿ynowe M³odzik, Kadet, Dzieci
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Dzieci 2012
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Dzieci 2011
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Dzieci 2011
(Nowa) Warszawska Olimpiada M³odzie¿y Kata 2010
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Kadet 2010
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Kadet 2009
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Kadet 2009
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-M³odzik 2008
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA M³odzik 2008
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA M³odzik 2007
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-M³odzik 2007
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Junior m³odszy 2006
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Dru¿ynowe Junior-Jun. M³
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Walki re¿yserowane jun-jun.m³
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Junior m³odszy 2006
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Junior m³odszy 2005
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Junior m³odszy 2005
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-KATA Junior 2003-2004
Warszawska Olimiada M³odziezy w Karate Kyokushin-Junior 2003-2004
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczy¼ni
-28 kg
-33 kg
-38 kg
-43 kg
+43 kg
Kobiety
-32 kg
-43 kg
+43 kg
kategoria: -32 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
7
Liczba startujących zawodników
10
Liczba walk
9
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2010 - 2010
Średnia wieku zawodników
10 lat 172 dni
Średnia wieku medalistów
10 lat 222 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
10 lat 176 dni
Najmłodszy zawodnik
Jagoda Kowalczyk
Najstarszy zawodnik
Klaudia Zygardowicz
Kluby z największą liczbą zawodników
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
(3 zawodników)
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(2 zawodników)
UKS SEKAI Warszawa
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
(5 walk)
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(3 walk)
stowarzyszenie sportów walki husarz warszawa
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Matylda Zieliñska
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2
Maja Matla
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
3
Weronika Tomczyk
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
3
Maja Brodowska
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
5
Klaudia Zygardowicz
UKS SEKAI Warszawa
5
Pluskwa Ma³gosia
stowarzyszenie sportów walki husarz warszawa
5
Jagoda Kowalczyk
BUSHIDO Warszawa
5
Kaja Nizio³ek
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Brodowska Maja (2 walk)
Koczergo Antonina (1 walk)
Kowalczyk Jagoda (1 walk)
Ma³gosia Pluskwa (2 walk)
Matla Maja (4 walk)
Najmrodzka Aleksandra (1 walk)
Nizio³ek Kaja (1 walk)
Tomczyk Weronika (2 walk)
Zieliñska Matylda (3 walk)
Zygardowicz Klaudia (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Pluskwa Ma³gosia
stowarzyszenie sportów walki husarz warszawa
Antonina Koczergo
Stowarzyszenie SMOK Warszawa
0.5:0
I runda
Maja Matla
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
Aleksandra Najmrodzka
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
0.5:0
æwieræfina³
Matylda Zieliñska
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Pluskwa Ma³gosia
stowarzyszenie sportów walki husarz warszawa
0.5:0
æwieræfina³
Maja Brodowska
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Kaja Nizio³ek
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
0.5:0
æwieræfina³
Maja Matla
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
Jagoda Kowalczyk
BUSHIDO Warszawa
0.5:0
æwieræfina³
Weronika Tomczyk
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Klaudia Zygardowicz
UKS SEKAI Warszawa
0.5:0
pó³fina³
Matylda Zieliñska
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Maja Brodowska
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
0.5:0
pó³fina³
Maja Matla
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
Weronika Tomczyk
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
0.5:0
fina³
Matylda Zieliñska
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Maja Matla
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
0.5:0