ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
BUSHI-DO CUP 2022 kumite semi kontakt 2006-2007
Starachowice, 09.04.2022
BUSHI-DO CUP 2022 - V Ogólnopolski Turniej Karate
BUSHI-DO CUP 2022 kumite light kontakt 2014-2015
BUSHI-DO CUP 2022 kata 2014-2015
BUSHI-DO CUP 2022 kumite light kontakt 2012-2013
BUSHI-DO CUP 2022 kata 2012-2013
BUSHI-DO CUP 2022 kumite light kontakt 2010-2011
BUSHI-DO CUP 2022 kata 2010-2011
BUSHI-DO CUP 2022 kumite semi kontakt 2008-2009
BUSHI-DO CUP 2022 kata 2008-2009
BUSHI-DO CUP 2022 kata 2006-2007
BUSHI-DO CUP 2022 kata 2004-2005
BUSHI-DO CUP 2022 kumite semi kontakt 2004-2005
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczy¼ni
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
Kobiety
-50 kg
-55 kg
-60 kg
+60 kg
kategoria: -60 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
4
Liczba startujących zawodników
5
Liczba walk
4
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2006 - 2007
Średnia wieku zawodników
15 lat 121 dni
Średnia wieku medalistów
15 lat 149 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
15 lat 121 dni
Najmłodszy zawodnik
FILIP GUTOWSKI
Najstarszy zawodnik
Jakub Grzegorzewski
Kluby z największą liczbą zawodników
MKS KK Radzymin Radzymin
(2 zawodników)
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
(1 zawodników)
Klub Karate Kyokushin "SHODAN" Łódź
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
(3 walk)
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
OSKAR IWAN
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
2
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Jan Tutka
Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku Leżajsk
3
Jakub Grzegorzewski
Klub Karate Kyokushin "SHODAN" Łódź
5
ANTONI PIEKUT
MKS KK Radzymin Radzymin
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Grzegorzewski Jakub (1 walk)
GUTOWSKI FILIP (2 walk)
IWAN OSKAR (3 walk)
PIEKUT ANTONI (1 walk)
Tutka Jan (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
ęwieręfina³
OSKAR IWAN
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
ANTONI PIEKUT
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
pó³fina³
OSKAR IWAN
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
Jan Tutka
Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku Leżajsk
0.5:0
pó³fina³
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
Jakub Grzegorzewski
Klub Karate Kyokushin "SHODAN" Łódź
0.5:0
fina³
OSKAR IWAN
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0