ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U15
Radzymin, 02.10.2022
Klubowy GP Mazowsza w Karate Kumite & Kata drużynowe U12-U21
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U12
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U13
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U17
Klubowy GP Mazowsza kumite full contact U21
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
MężczyŒni
-55 kg
-60 kg
-65 kg
-70 kg
+70 kg
Kobiety
-50 kg
-55 kg
-60 kg
+60 kg
kategoria: -60 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
4
Liczba startujących zawodników
7
Liczba walk
6
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2007 - 2008
Średnia wieku zawodników
15 lat 17 dni
Średnia wieku medalistów
15 lat 103 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
15 lat 17 dni
Najmłodszy zawodnik
FRANCISZEK SOŁOWIEJ
Najstarszy zawodnik
Igor Gawrysiuk
Kluby z największą liczbą zawodników
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
(3 zawodników)
MKS KK Radzymin Radzymin
(2 zawodników)
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
(5 walk)
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Igor Gawrysiuk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
2
Filip Tymiński
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
3
Cezary Chodnicki
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
3
Krzysztof Sutowski
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
5
Paweł Rossa
Najduch DOJO Katowice
5
FRANCISZEK SOŁOWIEJ
MKS KK Radzymin Radzymin
5
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Chodnicki Cezary (2 walk)
Gawrysiuk Igor (3 walk)
GUTOWSKI FILIP (1 walk)
Rossa Paweł (1 walk)
SOŁOWIEJ FRANCISZEK (1 walk)
Sutowski Krzysztof (2 walk)
Tymiński Filip (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
æwieræfinał
Igor Gawrysiuk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
FRANCISZEK SOŁOWIEJ
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
æwieræfinał
Krzysztof Sutowski
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Paweł Rossa
Najduch DOJO Katowice
0.5:0
æwieræfinał
Cezary Chodnicki
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
półfinał
Igor Gawrysiuk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Krzysztof Sutowski
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
0.5:0
półfinał
Filip Tymiński
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Cezary Chodnicki
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
0.5:0
finał
Igor Gawrysiuk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Filip Tymiński
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
0.5:0