ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Będzin Kumite Kadeci Młodsi semi kontakt (2014-2015)
Będzin, 06.05.2023
V Turniej Karate Kyokushin pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina
Będzin Kumite Dzieci No Kontakt (2016-2019)
Będzin Kata Dziewczęta i Chłopcy (2016 i młodsi)
Będzin Sędziowie
Będzin Kata Kadeci Młodsi (2014-2015)
Będzin Kata Kadeci (2012-2013)
Będzin Kumite Kadeci semi kontakt (2012-2013)
Będzin Kata Młodzicy (2010-2011)
Będzin Kumite Młodzicy semi kontakt (2010-2011)
Będzin Kata Junior Młodszy (2008-2009)
Będzin Kumite Juniorzy Młodsi semi kontakt (2008-2009)
Będzin Kata Junior (2006-2007)
Będzin Kumite Juniorzy semi kontakt (2005-2007)
Będzin Kata Młodzieżowiec (2001-2005)
Będzin Kata Senior (2000 i starsi)
Będzin Kata Masters (35+)
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-25 kg
-30 kg
+30 kg
Kobiety
-25 kg
-30 kg
+30 kg
kategoria: +30 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
6
Liczba startujących zawodników
7
Liczba walk
6
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2014 - 2015
Średnia wieku zawodników
8 lat 263 dni
Średnia wieku medalistów
8 lat 305 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
8 lat 263 dni
Najmłodszy zawodnik
ANTONINA ŚWIDERSKA
Najstarszy zawodnik
Julia Cierpiałowska
Kluby z największą liczbą zawodników
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
(2 zawodników)
klub karate kyokushin legnica LEGNICA
(1 zawodników)
Katei Karate Kyokushin Siewierz
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
klub karate kyokushin legnica LEGNICA
(3 walk)
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
(2 walk)
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Nina Zandukeli
klub karate kyokushin legnica LEGNICA
2
Lena Sobiech
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
3
Pola Jakubczyk
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
3
Zuzanna Olesińska
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
5
Magdalena Chudy
Klub Karate Shinkyokushin Stara Wieś Stara Wieś
5
Julia Cierpiałowska
YMCA Częstochowa Częstochowa
5
ANTONINA ŚWIDERSKA
Katei Karate Kyokushin Siewierz
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Chudy Magdalena (1 walk)
Cierpiałowska Julia (1 walk)
Jakubczyk Pola (1 walk)
Olesińska Zuzanna (2 walk)
Sobiech Lena (3 walk)
ŚWIDERSKA ANTONINA (1 walk)
Zandukeli Nina (3 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
ćwierćfinał
Zuzanna Olesińska
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
Magdalena Chudy
Klub Karate Shinkyokushin Stara Wieś Stara Wieś
ćwierćfinał
Lena Sobiech
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
Julia Cierpiałowska
YMCA Częstochowa Częstochowa
ćwierćfinał
Nina Zandukeli
klub karate kyokushin legnica LEGNICA
ANTONINA ŚWIDERSKA
Katei Karate Kyokushin Siewierz
półfinał
Lena Sobiech
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
Zuzanna Olesińska
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
półfinał
Nina Zandukeli
klub karate kyokushin legnica LEGNICA
Pola Jakubczyk
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza
finał
Nina Zandukeli
klub karate kyokushin legnica LEGNICA
Lena Sobiech
Dąbrowski Klub Karate Dąbrowa Górnicza