ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Młodzicy Kumite
Radzymin, 10.03.2019
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Młodzików Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin - Sędziowie
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Juniorzy młodsi Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Juniorzy młodsi Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Juniorzy Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Juniorzy Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Seniorzy Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Seniorzy Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Oldboy Kumite
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-40 kg
-45 kg
-50 kg
-60 kg
+60 kg
Kobiety
-40 kg
-50 kg
+50 kg
kategoria: -40 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
14
Liczba startujących zawodników
22
Liczba walk
17
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2006 - 2007
Średnia wieku zawodników
12 lat 5 dni
Średnia wieku medalistów
12 lat 125 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
12 lat 38 dni
Najmłodszy zawodnik
Aleks Wadych
Najstarszy zawodnik
Jan Rogala
Kluby z największą liczbą zawodników
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
(5 zawodników)
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
(2 zawodników)
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
(8 walk)
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
(3 walk)
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Antoni Sawka
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2
MATEUSZ CHOROMAŃSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
3
Borys Zabłocki
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
3
Jan Rogala
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
5
Jan Lewon
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
5
LEON PASZKIEWICZ
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
5
GABRIEL KOSZOŁKO
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
5
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
CHOROMAŃSKI MATEUSZ (4 walk)
Gawrysiuk Igor (1 walk)
GUTOWSKI FILIP (2 walk)
IWAN JAKUB (1 walk)
Karpowicz Mateusz (1 walk)
Kochański Mciej (2 walk)
KOSZOŁKO GABRIEL (2 walk)
Kowalski Kacper (2 walk)
Lewon Jan (2 walk)
Malik Cezary (2 walk)
PASZKIEWICZ LEON (1 walk)
Rogala Jan (2 walk)
Sawka Antoni (4 walk)
WURSZT DAWID (1 walk)
Zabłocki Borys (3 walk)
Zając Wojciech (2 walk)
Zegarlicki Jerzy (1 walk)
Zinówko Aleksander (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Borys Zabłocki
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
DAWID WURSZT
Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI Chełm, Pokrówka
I runda
Kacper Kowalski
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
Mateusz Karpowicz
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
I runda
Wojciech Zając
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
Aleksander Zinówko
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
I runda
Cezary Malik
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
JAKUB IWAN
MKS KK Radzymin Radzymin
I runda
GABRIEL KOSZOŁKO
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
Igor Gawrysiuk
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
I runda
Mciej Kochański
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
Jerzy Zegarlicki
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
II runda
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
Kacper Kowalski
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
II runda
Antoni Sawka
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Wojciech Zając
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
II runda
MATEUSZ CHOROMAŃSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
Cezary Malik
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
II runda
Jan Lewon
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Mciej Kochański
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
ćwierćfinał
Borys Zabłocki
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
FILIP GUTOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
ćwierćfinał
Antoni Sawka
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
LEON PASZKIEWICZ
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
ćwierćfinał
MATEUSZ CHOROMAŃSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
GABRIEL KOSZOŁKO
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
ćwierćfinał
Jan Rogala
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
Jan Lewon
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
półfinał
Antoni Sawka
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
Borys Zabłocki
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
półfinał
MATEUSZ CHOROMAŃSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
Jan Rogala
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
finał
Antoni Sawka
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
MATEUSZ CHOROMAŃSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW