ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
, ..
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
Mężczy¼ni
-25 kg
-30 kg
+30 kg
Kobiety
-25 kg
-30 kg
+30 kg
kategoria: -30 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
6
Liczba startujących zawodników
8
Liczba walk
7
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2010 - 2011
Średnia wieku zawodników
-41 lat -272 dni
Średnia wieku medalistów
-41 lat -191 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
-41 lat -272 dni
Najmłodszy zawodnik
Bart³omiej Lasota
Najstarszy zawodnik
FILIP GARA
Kluby z największą liczbą zawodników
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
(2 zawodników)
Samborzec Karate Samborzec
(2 zawodników)
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
(5 walk)
Samborzec Karate Samborzec
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Wojciech Ch³opek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
2
Borys ¦wierczyñski
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
3
FILIP GARA
Samborzec Karate Samborzec
3
Tomasz ¯urek
Samborzec Karate Samborzec
5
Bart³omiej Lasota
Klub Karate Kyokushin Chikara Kielce
5
Kacper Waszak
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
5
Grigorii Sutiagin
Kaliningrad Kaliningrad
5
FLORIAN SKOP
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Ch³opek Wojciech (3 walk)
GARA FILIP (2 walk)
Lasota Bart³omiej (1 walk)
SKOP FLORIAN (1 walk)
Sutiagin Grigorii (1 walk)
¦wierczyñski Borys (3 walk)
Waszak Kacper (1 walk)
¯urek Tomasz (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
æwieræfina³
Borys ¦wierczyñski
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
FLORIAN SKOP
ŚLĄSKI KLUB KARATE I KICK-BOXINGU LUBSZA
0.5:0
æwieræfina³
FILIP GARA
Samborzec Karate Samborzec
Bart³omiej Lasota
Klub Karate Kyokushin Chikara Kielce
0.5:0
æwieræfina³
Tomasz ¯urek
Samborzec Karate Samborzec
Kacper Waszak
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
0.5:0
æwieræfina³
Wojciech Ch³opek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Grigorii Sutiagin
Kaliningrad Kaliningrad
0.5:0
pó³fina³
Borys ¦wierczyñski
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
FILIP GARA
Samborzec Karate Samborzec
0.5:0
pó³fina³
Wojciech Ch³opek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Tomasz ¯urek
Samborzec Karate Samborzec
0.5:0
fina³
Wojciech Ch³opek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Borys ¦wierczyñski
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
0.5:0