ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Wojewódzka Liga Karate & Puchar Młodzików-U 9
Radzymin, 27.10.2019
Wojewódzka Liga Karate & Puchar Młodzików
Wojewódzka Liga Karate & Puchar Młodzików-U 8
Wojewódzka Liga Karate & Puchar Młodzików-U 10
Wojewódzka Liga Karate & Puchar Młodzików-U 12
Wojewódzka Liga Karate & Puchar Młodzików-sędziowie
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-sędziowie
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-30 kg
-35 kg
+35 kg
Kobiety
-25 kg
-30 kg
+30 kg
kategoria: -35 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
6
Liczba startujących zawodników
7
Liczba walk
6
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2010 - 2010
Średnia wieku zawodników
9 lat 312 dni
Średnia wieku medalistów
9 lat 297 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
9 lat 312 dni
Najmłodszy zawodnik
Szymon Świadek
Najstarszy zawodnik
Mieszko Mosakowski
Kluby z największą liczbą zawodników
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
(2 zawodników)
UKS SEKAI Warszawa
(1 zawodników)
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
KU AZS UW Warszawa
(2 walk)
UKS SEKAI Warszawa
(2 walk)
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Szymon Świadek
KU AZS UW Warszawa
2
Michał Rak
UKS SEKAI Warszawa
3
Aleks Kuliński
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
3
Mieszko Mosakowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
Stanisław Kaczmarek
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
5
Michał Kuśmierski
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
5
TYMON SOKOŁOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Kaczmarek Stanisław (1 walk)
Kuliński Aleks (2 walk)
Kuśmierski Michał (1 walk)
Mosakowski Mieszko (2 walk)
Rak Michał (3 walk)
SOKOŁOWSKI TYMON (1 walk)
Świadek Szymon (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
ćwierćfinał
Mieszko Mosakowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
TYMON SOKOŁOWSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
ćwierćfinał
Michał Rak
UKS SEKAI Warszawa
Stanisław Kaczmarek
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
0.5:0
ćwierćfinał
Aleks Kuliński
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
Michał Kuśmierski
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
0.5:0
półfinał
Michał Rak
UKS SEKAI Warszawa
Mieszko Mosakowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0.5:0
półfinał
Szymon Świadek
KU AZS UW Warszawa
Aleks Kuliński
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
0.5:0
finał
Szymon Świadek
KU AZS UW Warszawa
Michał Rak
UKS SEKAI Warszawa
0.5:0