ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Kata Junior (2004-2006)
Grodzisk Mazowiecki, 21.05.2022
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Kata
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Kata Sędziowie
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Kata Kadet (2011-2012)
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Kata Drużynowe Młodzik/Kadet (2009-2012)
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Kata Młodzik (2009-2010)
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Kata Junior młodszy (2007-2008)
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Kata Drużynowe Junior/Junior mł (2004-2008)
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Kata Masters (+35)
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
WSPÓLNA
Kobiety
WSPÓLNA
kategoria: WSPÓLNA
Statystyka
Liczba startujących klubów
3
Liczba startujących zawodników
4
Liczba walk
2
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2004 - 2006
Średnia wieku zawodników
16 lat 347 dni
Średnia wieku medalistów
16 lat 255 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
16 lat 255 dni
Najmłodszy zawodnik
WERONIKA ZDUNEK
Najstarszy zawodnik
Julia Dobrowolska
Kluby z największą liczbą zawodników
MKS KK Radzymin Radzymin
(2 zawodników)
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
(1 zawodników)
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 walk)
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
2
Julia Dobrowolska
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3
EMILIA SOŁOWIEJ
MKS KK Radzymin Radzymin
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Dobrowolska Julia (2 walk)
SOŁOWIEJ EMILIA (1 walk)
ZDUNEK WERONIKA (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
półfinał
Julia Dobrowolska
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
EMILIA SOŁOWIEJ
MKS KK Radzymin Radzymin
finał
WERONIKA ZDUNEK
MKS KK Radzymin Radzymin
Julia Dobrowolska
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki