ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U17
Radzymin, 02.10.2022
Klubowy GP Mazowsza w Karate Kumite & Kata drużynowe U12-U21
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U12
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U13
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U15
Klubowy GP Mazowsza kumite full contact U21
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
MężczyŒni
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
kategoria: +75 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
5
Liczba startujących zawodników
6
Liczba walk
5
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2005 - 2006
Średnia wieku zawodników
16 lat 265 dni
Średnia wieku medalistów
16 lat 217 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
16 lat 265 dni
Najmłodszy zawodnik
MIKOŁAJ RUDZIŃSKI
Najstarszy zawodnik
MATEUSZ STOMPOR
Kluby z największą liczbą zawodników
MKS KK Radzymin Radzymin
(2 zawodników)
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
(1 zawodników)
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
(3 walk)
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(1 walk)
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Mikołaj Kwiatkowski
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
2
MIKOŁAJ RUDZIŃSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Olaf Witkowski
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
3
Aleksander Prusinowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
5
KAMIL ROMAŃSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
5
MATEUSZ STOMPOR
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Kwiatkowski Mikołaj (3 walk)
Prusinowski Aleksander (2 walk)
ROMAŃSKI KAMIL (1 walk)
RUDZIŃSKI MIKOŁAJ (2 walk)
STOMPOR MATEUSZ (1 walk)
Witkowski Olaf (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
æwieræfinał
Mikołaj Kwiatkowski
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
KAMIL ROMAŃSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
æwieræfinał
Aleksander Prusinowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
MATEUSZ STOMPOR
Starachowicki Klub Karate Kyokushin Starachowice
0.5:0
półfinał
Mikołaj Kwiatkowski
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
Olaf Witkowski
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
półfinał
MIKOŁAJ RUDZIŃSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
Aleksander Prusinowski
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
0.5:0
finał
Mikołaj Kwiatkowski
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
MIKOŁAJ RUDZIŃSKI
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0