ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U17
Radzymin, 02.10.2022
Klubowy GP Mazowsza w Karate Kumite & Kata drużynowe U12-U21
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U12
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U13
Klubowy GP Mazowsza kumite semi contakt U15
Klubowy GP Mazowsza kumite full contact U21
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
kategoria: -65 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
4
Liczba startujących zawodników
4
Liczba walk
3
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2005 - 2006
Średnia wieku zawodników
17 lat 19 dni
Średnia wieku medalistów
17 lat 19 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
17 lat 19 dni
Najmłodszy zawodnik
Daria Kwiatkowska
Najstarszy zawodnik
ZUZANNA LUDZIEJEWSKA
Kluby z największą liczbą zawodników
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
(1 zawodników)
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
(1 zawodników)
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
(2 walk)
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Lena Gałązka
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
2
ZUZANNA LUDZIEJEWSKA
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Daria Kwiatkowska
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
3
Wiktoria Gajowniczek
UKS Heros Warszawa Warszawa
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Gajowniczek Wiktoria (1 walk)
Gałązka Lena (2 walk)
Kwiatkowska Daria (1 walk)
LUDZIEJEWSKA ZUZANNA (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
półfinał
Lena Gałązka
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
Daria Kwiatkowska
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
0.5:0
półfinał
ZUZANNA LUDZIEJEWSKA
MKS KK Radzymin Radzymin
Wiktoria Gajowniczek
UKS Heros Warszawa Warszawa
finał
Lena Gałązka
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
ZUZANNA LUDZIEJEWSKA
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0