ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów m³odszych
Warszawa, 23.02.2019
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Dzieci
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Dzieci
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego M³odzików
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego - sździowie
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Seniorów
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczy¼ni
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
Kobiety
-45 kg
-50 kg
-55 kg
+55 kg
kategoria: +55 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
10
Liczba startujących zawodników
11
Liczba walk
10
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2004 - 2005
Średnia wieku zawodników
14 lat 100 dni
Średnia wieku medalistów
14 lat 159 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
14 lat 57 dni
Najmłodszy zawodnik
WIKTORIA WRÓBEL
Najstarszy zawodnik
Dorota Kania
Kluby z największą liczbą zawodników
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
(2 zawodników)
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(1 zawodników)
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
(4 walk)
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
(3 walk)
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Kasia Lisiewska
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
2
Iga Bladosz
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
3
Natalia Bieńkowska
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
3
Amelia Marek
UKS SEKAI Warszawa
5
WIKTORIA WRÓBEL
Siedlecki Klub Karate arigato Siedlce
5
Weronika Parapura
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
5
KAMILA WOLSKA
FIGHTERS DOJO GÓRA KALWARIA GÓRA KALWARIA
5
Kinga Soko³owska
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Bartnicka Nina (1 walk)
Bieńkowska Natalia (3 walk)
Bladosz Iga (4 walk)
Kania Dorota (1 walk)
Lisiewska Kasia (4 walk)
Marek Amelia (2 walk)
Parapura Weronika (1 walk)
PASTUSZKA GABRYIELA (1 walk)
Soko³owska Kinga (1 walk)
WOLSKA KAMILA (1 walk)
WRÓBEL WIKTORIA (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Natalia Bieńkowska
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
GABRYIELA PASTUSZKA
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
I runda
Iga Bladosz
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Dorota Kania
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
0.5:0
I runda
Kasia Lisiewska
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Nina Bartnicka
Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Mińsk Mazowiecki
0.5:0
ęwieręfina³
Natalia Bieńkowska
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
KAMILA WOLSKA
FIGHTERS DOJO GÓRA KALWARIA GÓRA KALWARIA
0.5:0
ęwieręfina³
Iga Bladosz
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Kinga Soko³owska
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
0.5:0
ęwieręfina³
Kasia Lisiewska
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
WIKTORIA WRÓBEL
Siedlecki Klub Karate arigato Siedlce
0.5:0
ęwieręfina³
Amelia Marek
UKS SEKAI Warszawa
Weronika Parapura
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
0.5:0
pó³fina³
Iga Bladosz
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Natalia Bieńkowska
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
0.5:0
pó³fina³
Kasia Lisiewska
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Amelia Marek
UKS SEKAI Warszawa
0.5:0
fina³
Kasia Lisiewska
MKKK Ostrołęka Ostrołęka
Iga Bladosz
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0.5:0