ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-M³odzicy Kumite
Radzymin, 10.03.2019
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin M³odzików Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin - Sêdziowie
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Juniorzy m³odsi Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Juniorzy m³odsi Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Juniorzy Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Juniorzy Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Seniorzy Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Seniorzy Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Oldboy Kumite
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczy¼ni
-40 kg
-45 kg
-50 kg
-60 kg
+60 kg
Kobiety
-40 kg
-50 kg
+50 kg
kategoria: -50 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
12
Liczba startujących zawodników
14
Liczba walk
13
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2006 - 2007
Średnia wieku zawodników
12 lat 176 dni
Średnia wieku medalistów
12 lat 338 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
12 lat 213 dni
Najmłodszy zawodnik
Bart³omiej Gawarecki
Najstarszy zawodnik
Maciej Sitnik
Kluby z największą liczbą zawodników
Łomżyński Klub Karate Łomża
(2 zawodników)
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
(2 zawodników)
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
(3 walk)
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
(3 walk)
MKS KK Radzymin Radzymin
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Maciej Sitnik
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
2
Mi³osz Wach
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
3
£ukasz Michalak
Łomżyński Klub Karate Łomża
3
KUBA WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
5
Jerzy Kucharczuk
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
5
Bart³omiej Gawarecki
Łomżyński Klub Karate Łomża
5
Kacper Dzier¿anowski
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
5
JAKUB ZALEWSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Dr±¿yk Kacper (1 walk)
Dyczko Tomasz (1 walk)
Dzier¿anowski Kacper (2 walk)
FRELEK PATRYK (1 walk)
Gawarecki Bart³omiej (1 walk)
Kucharczuk Jerzy (2 walk)
Michalak £ukasz (3 walk)
Nejfeld Filip (1 walk)
Sitnik Maciej (3 walk)
Szmidt Szymon (1 walk)
Urbaniak Patryk (1 walk)
Wach Mi³osz (4 walk)
WÓJCIK KUBA (3 walk)
ZALEWSKI JAKUB (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
£ukasz Michalak
Łomżyński Klub Karate Łomża
Szymon Szmidt
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
0.5:0
I runda
Kacper Dzier¿anowski
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
Filip Nejfeld
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
0.5:0
I runda
JAKUB ZALEWSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
PATRYK FRELEK
Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
0.5:0
I runda
Mi³osz Wach
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
Kacper Dr±¿yk
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
0.5:0
I runda
Jerzy Kucharczuk
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
Tomasz Dyczko
Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie Chełm
0.5:0
I runda
KUBA WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
Patryk Urbaniak
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
0.5:0
æwieræfina³
£ukasz Michalak
Łomżyński Klub Karate Łomża
Kacper Dzier¿anowski
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
0.5:0
æwieræfina³
Maciej Sitnik
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
JAKUB ZALEWSKI
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
0.5:0
æwieræfina³
Mi³osz Wach
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
Jerzy Kucharczuk
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0.5:0
æwieræfina³
KUBA WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
Bart³omiej Gawarecki
Łomżyński Klub Karate Łomża
0.5:0
pó³fina³
Maciej Sitnik
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
£ukasz Michalak
Łomżyński Klub Karate Łomża
0.5:0
pó³fina³
Mi³osz Wach
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
KUBA WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
fina³
Maciej Sitnik
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
Mi³osz Wach
UKS "ZDROWIE" Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński
0.5:0