ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Młodzicy Kumite
Radzymin, 10.03.2019
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Młodzików Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin - Sędziowie
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Juniorzy młodsi Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Juniorzy młodsi Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Juniorzy Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Juniorzy Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Seniorzy Kumite
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin Seniorzy Kata
Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin-Oldboy Kumite
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-40 kg
-45 kg
-50 kg
-60 kg
+60 kg
Kobiety
-40 kg
-50 kg
+50 kg
kategoria: -40 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
12
Liczba startujących zawodników
14
Liczba walk
13
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2006 - 2007
Średnia wieku zawodników
11 lat 339 dni
Średnia wieku medalistów
11 lat 339 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
11 lat 355 dni
Najmłodszy zawodnik
Julia Rybacka
Najstarszy zawodnik
KAMILA KOGUT
Kluby z największą liczbą zawodników
Lubelski Klub Karate Kyokushikai Lublin
(2 zawodników)
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
(2 zawodników)
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
(3 walk)
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
(2 walk)
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Aisha Ndiaye
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
2
KINGA KALISIEWICZ
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
3
Oliwia Lewkowicz
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
3
Lena Gmitrzak
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
5
Julia Woźniak
Lubelski Klub Karate Kyokushikai Lublin
5
Monika Król
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
5
Weronika Błaszczyk
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
5
Wiktoria Łój
Zamojski Klub Karate Kyokushin Zamość
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Błaszczyk Weronika (2 walk)
Gmitrzak Lena (3 walk)
Hrycaj Kinga (1 walk)
KALISIEWICZ KINGA (3 walk)
KOGUT KAMILA (1 walk)
Król Monika (2 walk)
Lewkowicz Oliwia (3 walk)
Łój Wiktoria (2 walk)
Malikowska Michalina (1 walk)
Ndiaye Aisha (3 walk)
Rybacka Julia (1 walk)
Świtka Zuzanna (1 walk)
Woźniak Julia (2 walk)
Wyszyńska Eliza (1 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Monika Król
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
Michalina Malikowska
KLub Karate Kyokushin IPPON Konstancin-Jeziorna
0.5:0
I runda
Lena Gmitrzak
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
KAMILA KOGUT
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
I runda
Weronika Błaszczyk
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
Kinga Hrycaj
Lubelski Klub Karate Kyokushikai Lublin
0.5:0
I runda
Oliwia Lewkowicz
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
Julia Rybacka
Suwalski Klub Karate Kyokushin Suwałki
0.5:0
I runda
Wiktoria Łój
Zamojski Klub Karate Kyokushin Zamość
Eliza Wyszyńska
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
0.5:0
I runda
Julia Woźniak
Lubelski Klub Karate Kyokushikai Lublin
Zuzanna Świtka
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
0.5:0
ćwierćfinał
Lena Gmitrzak
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
Monika Król
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
0.5:0
ćwierćfinał
KINGA KALISIEWICZ
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
Weronika Błaszczyk
Mazowiecki Klub Karate Kyokushin Warszawa
0.5:0
ćwierćfinał
Oliwia Lewkowicz
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
Wiktoria Łój
Zamojski Klub Karate Kyokushin Zamość
0.5:0
ćwierćfinał
Aisha Ndiaye
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
Julia Woźniak
Lubelski Klub Karate Kyokushikai Lublin
0.5:0
półfinał
KINGA KALISIEWICZ
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
Lena Gmitrzak
UKS Karate Shinkyokushin KAZOKU Otwock
0.5:0
półfinał
Aisha Ndiaye
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
Oliwia Lewkowicz
Ełcki Klub Sportowy Karate Kyokushin Ełk
0.5:0
finał
Aisha Ndiaye
Olsztyński Klub Kyokushin Karate Olsztyn
KINGA KALISIEWICZ
ZAMBROWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN ZAMBRÓW
0.5:0