ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2010-2011
Katowice, 26.10.2019
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-walka bezkontaktowa M2012-2014
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 10-1,10-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 9-1,9-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 8-1,8-2,7-1,7-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 6-1,6-2,5-1,5-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 4-1 i wyżej
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2008-2009
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2006-2007
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2004-2005
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-30 kg
+30 kg
Kobiety
-30 kg
+30 kg
kategoria: -30 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
8
Liczba startujących zawodników
15
Liczba walk
14
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2010 - 2011
Średnia wieku zawodników
8 lat 326 dni
Średnia wieku medalistów
9 lat 127 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
9 lat 46 dni
Najmłodszy zawodnik
LENA MAŁECKA
Najstarszy zawodnik
Nadia Pieniążek
Kluby z największą liczbą zawodników
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
(3 zawodników)
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
(3 zawodników)
Klub Karate Randori Radomsko
(2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
(7 walk)
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
(4 walk)
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Joanna Sielska
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
2
Nadia Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
3
Nikola Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
3
Antonina Pastuszko
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
5
Magdalena Cieślik
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
5
Maja Zapotoczna
chrzanowski klub karate Chrzanów
5
Julia Jamrozik
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
5
Anna Dybich
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Adamowicz Julia (1 walk)
Beksa Nadia (1 walk)
Cieślik Magdalena (1 walk)
Dybich Anna (2 walk)
Jamrozik Julia (2 walk)
Kaleniak Magdalena (1 walk)
MAŁECKA LENA (1 walk)
Olasz Laura (1 walk)
Pastuszko Antonina (3 walk)
Pendracka Livia (1 walk)
Pieniążek Nadia (4 walk)
Pieniążek Nikola (3 walk)
Sielska Joanna (4 walk)
Zamożna Katarzyna (1 walk)
Zapotoczna Maja (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Anna Dybich
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
Julia Adamowicz
Klub Karate Randori Radomsko
I runda
Nikola Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Nadia Beksa
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
I runda
Maja Zapotoczna
chrzanowski klub karate Chrzanów
LENA MAŁECKA
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
I runda
Nadia Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Magdalena Kaleniak
Najduch DOJO Katowice
I runda
Julia Jamrozik
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
Livia Pendracka
Najduch DOJO Katowice
I runda
Joanna Sielska
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
Katarzyna Zamożna
Klub Karate Randori Radomsko
I runda
Antonina Pastuszko
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Laura Olasz
Karate Shinkyokushinkai Żórawina Żórawina
ćwierćfinał
Nikola Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Anna Dybich
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
ćwierćfinał
Nadia Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Maja Zapotoczna
chrzanowski klub karate Chrzanów
ćwierćfinał
Joanna Sielska
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
Julia Jamrozik
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
ćwierćfinał
Antonina Pastuszko
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Magdalena Cieślik
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
półfinał
Nadia Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
Nikola Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
półfinał
Joanna Sielska
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
Antonina Pastuszko
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
finał
Joanna Sielska
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
Nadia Pieniążek
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
0.5:0