ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Kumite (2004-2005)
Radzymin, 28.11.2021
Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate
Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Kata (2004-2005)
Mistrzostwa Polski Kyokushin Młodzieżowców Kumite (2000-2003)
Mistrzostwa Polski Kyokushin Młodzieżowców Kata (2000-2003)
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-55 kg
-60 kg
+60 kg
kategoria: -55 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
15
Liczba startujących zawodników
15
Liczba walk
14
Liczba reprezentowanych województw
1
Startujące roczniki
2004 - 2005
Średnia wieku zawodników
17 lat 13 dni
Średnia wieku medalistów
17 lat 47 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
17 lat 23 dni
Najmłodszy zawodnik
Vanessa Florczak
Najstarszy zawodnik
Anna Stankiewicz
Kluby z największą liczbą zawodników
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
(1 zawodników)
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
(1 zawodników)
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
(4 walk)
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
(3 walk)
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
ALEKSANDRA MINCEWICZ
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
2
Anna Stankiewicz
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
3
Natalia Hajn
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
3
Oliwia Wojtas
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
5
Julita Sęk
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
5
ALEKSANDRA UCHAŃSKA
MKS KK Radzymin Radzymin
5
Zuzanna Lenga
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
5
Wiktoria Bilska
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Bielecka Maja (1 walk)
Bilska Wiktoria (2 walk)
Florczak Vanessa (1 walk)
Glapiak Amelia (1 walk)
GRALIK MARTYNA (1 walk)
Hajn Natalia (3 walk)
Lenga Zuzanna (2 walk)
MINCEWICZ ALEKSANDRA (4 walk)
Pasek Ewa (1 walk)
PISARSKA ALEKSANDRA (1 walk)
Sapor Weronika (1 walk)
Sęk Julita (2 walk)
Stankiewicz Anna (4 walk)
UCHAŃSKA ALEKSANDRA (1 walk)
Wojtas Oliwia (3 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Zuzanna Lenga
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
Ewa Pasek
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai Ostrów Mazowiecka
0.5:0
I runda
Oliwia Wojtas
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
Vanessa Florczak
UKS Karate Kyokushin Moryń Moryń
0.5:0
I runda
ALEKSANDRA MINCEWICZ
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
MARTYNA GRALIK
Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN Bydgoszcz
0.5:0
I runda
Wiktoria Bilska
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
Weronika Sapor
Mieleński Klub Karate Kyokushin Mielno
0.5:0
I runda
Anna Stankiewicz
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Maja Bielecka
Klub Sportowy BUDOKAI Lublin Lublin
0.5:0
I runda
Julita Sęk
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
ALEKSANDRA PISARSKA
PRZEMYSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN PRZEMYSL
0.5:0
I runda
Natalia Hajn
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
Amelia Glapiak
KLUB SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN LESZNO
0.5:0
ćwierćfinał
Oliwia Wojtas
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
Zuzanna Lenga
Rudzki Klub Kyokushin Karate Ruda Śląska
0.5:0
ćwierćfinał
ALEKSANDRA MINCEWICZ
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
Wiktoria Bilska
Krośnieński Klub Kyokushin Karate Krosno
0.5:0
ćwierćfinał
Anna Stankiewicz
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Julita Sęk
Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin Ostrołęka
0.5:0
ćwierćfinał
Natalia Hajn
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
ALEKSANDRA UCHAŃSKA
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0
półfinał
ALEKSANDRA MINCEWICZ
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
Oliwia Wojtas
Leżajski Klub Kyokushin Karate Leżajsk
0.5:0
półfinał
Anna Stankiewicz
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka
Natalia Hajn
Szczycieński Klub Kyokushin Karate Szczytno
0.5:0
finał
ALEKSANDRA MINCEWICZ
BIALSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN Biała Podlaska
Anna Stankiewicz
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Zielonka