ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Dzieci (2008-2009)
Kobierzyce, 06.04.2019
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Dzieci (2012-2013)
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Dzieci (2010-2011)
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Kadet
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Młodzik
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Sędziowie
IX Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin-Junior
LISTY WALK
STATYSTYKA OGÓLNA
STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE
LISTA ZAWODNIKÓW
LISTA KLUBÓW
WYNIKI ZAWODÓW
KLASYFIKACJE
FILMY Z ZAWODÓW
Mężczyźni
-30 kg
-35 kg
-40 kg
+40 kg
Kobiety
-30 kg
-35 kg
-40 kg
+40 kg
kategoria: -40 kg
Ćwiartka A
Bernard Alan
(
Centrum Sportów Walki Hodana Legnica
)
Białecki Wiktor
(
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
)
Białecki W.
Miha Y.
Maślach Szymon
(
Fight Club Lubawka Lubawka
)
Miha Y.
Miha Yurii
(
SHIN-JITSU Lviv,Ukraine
)
Mykolaichuk Nazar
(
SC KANKU Lviv
)
NIŻYŃSKI NIKITA
(
MKS KK Radzymin Radzymin
)
NIŻYŃSKI N.
NIŻYŃSKI N.
Galant Tymoteusz
(
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
)
Galant T.
Ćwiartka B
Sitnik Jan
(
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
)
ZIELIŃSKI MICHAŁ
(
MKS KK Radzymin Radzymin
)
Sitnik J.
Sitnik J.
Stets Pavlo
(
SC KANKU Lviv
)
Stets P.
Kompaniiets Illia
(
SC KANKU Lviv
)
Malik Albert
(
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
)
Malik A.
Malik A.
Zhdanov Danylo
(
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
)
Zhdanov D.
Ćwiartka C
Cezary Juszkiewicz
(
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
)
Żuk Robert
(
Klub Karate Kyokushin Zielona Góra Ochla Zielona Góra
)
Żuk R.
Jaros J.
Jaros Jakub
(
UKS KARATE HAJIME Radzionków
)
Jaros J.
Kuzhda Maksym
(
SC KANKU Lviv
)
KRAVETS SVYATOSLAV
(
SC KANKU Lviv
)
Biwo Kacper
(
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
)
Biwo K.
Biwo K.
Bajerski Igor
(
Klub Karate Kyokushin "SHODAN" Łódź
)
Bajerski I.
Ćwiartka D
Zych Szymon
(
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
)
Bis Piotr
(
Bielański Klub Kyokushin Karate Warszawa
)
Zych S.
Zych S.
Długosz Aleksander
(
Noworudzki Klub Karate Kyokushin Nowa Ruda
)
Długosz A.
Musiievskyy Nazar
(
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
)
Uroda Ivan
(
SC KANKU Lviv
)
Musiievskyy N.
Musiievskyy N.
SOŁOWIEJ FRANCISZEK
(
MKS KK Radzymin Radzymin
)
SOŁOWIEJ F.
Półfinały / Finał