ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Carpathia Cup 2019 U16
Rzeszów, 26.01.2019
Carpatiha Cup 2019
Carpathia Cup 2019 U10
Carpathia Cup 2019 U10 Kata
Carpathia Cup 2019 U12
Carpathia Cup 2019 U12 Kata
Carpathia Cup 2019 U14
Carpathia Cup 2019 U14 Kata
Carpathia Cup 2019 U16 Kata
Carpathia Cup 2019 U18
Carpathia Cup 2019 U18 Kata
Carpathia Cup 2019 Senior
Carpathia Cup 2019 Senior Kata
Carpathia Cup 2019 Masters +35
Carpathia Cup 2019 Masters Kata
Carpathia Cup 2019 Masters +45
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
Mężczy¼ni
-55 kg
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
kategoria: -60 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
10
Liczba startujących zawodników
11
Liczba walk
10
Średnia wieku zawodników
15 lat 141 dni
Średnia wieku medalistów
15 lat 350 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
15 lat 179 dni
Najmłodszy zawodnik
Matylda Bieñ
(14 lat 226 dni)
Najstarszy zawodnik
Anna Sólyom
(16 lat 29 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
(2 zawodników)
yakuzakse.hu
(1 zawodników)
Sports club Budokai Radnevo
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
(4 walk)
yakuzakse.hu
(3 walk)
Shogun Debrecene
(2 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Kíra Treba-Kovács
yakuzakse.hu
2
Karina Shevchuk
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
3
Ketrin-Dzvinka Zavoiko
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
3
Anna Sólyom
Shogun Debrecene
5
Oliwia Ma³ecka
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
5
Matylda Bieñ
UKS GROT Michał Werbkowice Werbkowice
5
Wiktoria Maceñko
Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie Chełm
5
Oleksandra Tereshchuk
SAKURA Bucha
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Bieñ Matylda (1 walk)
Chubatiuk Victoriia (1 walk)
Maceñko Wiktoria (1 walk)
Ma³ecka Oliwia (2 walk)
Mitkova Stefani (1 walk)
Shevchuk Karina (3 walk)
Sólyom Anna (3 walk)
Szczygie³ Iga (1 walk)
Tereshchuk Oleksandra (1 walk)
Treba-Kovács Kíra (3 walk)
Zavoiko Ketrin-Dzvinka (3 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Ketrin-Dzvinka Zavoiko
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
Stefani Mitkova
Sports club Budokai Radnevo
0.5:0
I runda
Oliwia Ma³ecka
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
Iga Szczygie³
Karate&Fitness katowice
0.5:0
I runda
Anna Sólyom
Shogun Debrecene
Victoriia Chubatiuk
SC "Sanchin" Ukraine Irpin
0.5:0
æwieræfina³
Ketrin-Dzvinka Zavoiko
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
Matylda Bieñ
UKS GROT Michał Werbkowice Werbkowice
0.5:0
æwieræfina³
Kíra Treba-Kovács
yakuzakse.hu
Oliwia Ma³ecka
Konecki Klub Karate Kyokushin Końskie
0.5:0
æwieræfina³
Anna Sólyom
Shogun Debrecene
Oleksandra Tereshchuk
SAKURA Bucha
0.5:0
æwieræfina³
Karina Shevchuk
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
Wiktoria Maceñko
Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie Chełm
0.5:0
pó³fina³
Kíra Treba-Kovács
yakuzakse.hu
Ketrin-Dzvinka Zavoiko
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
0.5:0
pó³fina³
Karina Shevchuk
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
Anna Sólyom
Shogun Debrecene
0.5:0
fina³
Kíra Treba-Kovács
yakuzakse.hu
Karina Shevchuk
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
0.5:0