ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
Carpathia Cup 2019 U16
Rzeszów, 26.01.2019
Carpatiha Cup 2019
Carpathia Cup 2019 U10
Carpathia Cup 2019 U10 Kata
Carpathia Cup 2019 U12
Carpathia Cup 2019 U12 Kata
Carpathia Cup 2019 U14
Carpathia Cup 2019 U14 Kata
Carpathia Cup 2019 U16 Kata
Carpathia Cup 2019 U18
Carpathia Cup 2019 U18 Kata
Carpathia Cup 2019 Senior
Carpathia Cup 2019 Senior Kata
Carpathia Cup 2019 Masters +35
Carpathia Cup 2019 Masters Kata
Carpathia Cup 2019 Masters +45
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
Mężczy¼ni
-55 kg
-60 kg
-65 kg
-70 kg
-75 kg
+75 kg
Kobiety
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-65 kg
+65 kg
kategoria: +65 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
4
Liczba startujących zawodników
5
Liczba walk
4
Średnia wieku zawodników
14 lat 292 dni
Średnia wieku medalistów
14 lat 356 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
14 lat 292 dni
Najmłodszy zawodnik
Martyna Berezowska
(14 lat 37 dni)
Najstarszy zawodnik
Sofiia Kolesnyk
(15 lat 297 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników
Rawski Klub Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka
(2 zawodników)
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
(1 zawodników)
Budai Harcmûvész SE Budapest
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Budai Harcmûvész SE Budapest
(2 walk)
Rawski Klub Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka
(1 walk)
OSU Kaunas
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Henrietta Gergely
Budai Harcmûvész SE Budapest
2
Katarzyna Pacho
Rawski Klub Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka
3
Eglė Panavaitė
OSU Kaunas
3
Sofiia Kolesnyk
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
5
Martyna Berezowska
Rawski Klub Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Berezowska Martyna (1 walk)
Gergely Henrietta (2 walk)
Kolesnyk Sofiia (1 walk)
Pacho Katarzyna (2 walk)
Panavaitė Eglė (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
æwieræfina³
Eglė Panavaitė
OSU Kaunas
Martyna Berezowska
Rawski Klub Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka
0.5:0
pó³fina³
Henrietta Gergely
Budai Harcmûvész SE Budapest
Eglė Panavaitė
OSU Kaunas
0.5:0
pó³fina³
Katarzyna Pacho
Rawski Klub Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka
Sofiia Kolesnyk
Lviv Regional Kyokushinkai Karate Federation Lviv
0.5:0
fina³
Henrietta Gergely
Budai Harcmûvész SE Budapest
Katarzyna Pacho
Rawski Klub Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka
0.5:0