ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2008-2009
Katowice, 26.10.2019
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-walka bezkontaktowa M2012-2014
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 10-1,10-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 9-1,9-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 8-1,8-2,7-1,7-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 6-1,6-2,5-1,5-2
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kata 4-1 i wyżej
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2010-2011
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2006-2007
V Turniej Karate o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite 2004-2005
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
Mężczyźni
-30 kg
-35 kg
-40 kg
+40 kg
Kobiety
-30 kg
-35 kg
+35 kg
kategoria: -35 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
8
Liczba startujących zawodników
10
Liczba walk
9
Średnia wieku zawodników
10 lat 224 dni
Średnia wieku medalistów
10 lat 232 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
10 lat 224 dni
Najmłodszy zawodnik
Ewa Skubida
(10 lat 87 dni)
Najstarszy zawodnik
Agata Czernik
(11 lat 96 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
(2 zawodników)
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
(2 zawodników)
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
(6 walk)
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
(1 walk)
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Natalia Ciupak
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
2
Ewa Skubida
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
3
Maja Korzeniowska
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
3
Agata Czernik
UKS KARATE HAJIME Radzionków
5
Kaja Kwiatkowska
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
5
Hanna Pawlak
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
5
Maja Śweirczyńska
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
5
Kinga Zając
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Ciupak Natalia (3 walk)
Czernik Agata (2 walk)
Kopeć Sandra (1 walk)
Korzeniowska Maja (2 walk)
Kwiatkowska Kaja (1 walk)
Pawlak Hanna (1 walk)
Pluta Zuzanna (1 walk)
Skubida Ewa (4 walk)
Śweirczyńska Maja (1 walk)
Zając Kinga (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
I runda
Ewa Skubida
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
Zuzanna Pluta
Klub Karate Randori Radomsko
0.5:0
I runda
Kinga Zając
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
Sandra Kopeć
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
0.5:0
ćwierćfinał
Ewa Skubida
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
Kaja Kwiatkowska
Champion Klub Karate Kyokushin Opole
0.5:0
ćwierćfinał
Maja Korzeniowska
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
Maja Śweirczyńska
Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Skarżysko-kamienna
0.5:0
ćwierćfinał
Natalia Ciupak
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
Kinga Zając
KOSiR Kobierzyce Kobierzyce
0.5:0
ćwierćfinał
Agata Czernik
UKS KARATE HAJIME Radzionków
Hanna Pawlak
Sosnowiecki Klub Karate Sosnowiec
0.5:0
półfinał
Ewa Skubida
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
Maja Korzeniowska
Klub KarateKyokushin im. M. Oyama Wroclaw
0.5:0
półfinał
Natalia Ciupak
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
Agata Czernik
UKS KARATE HAJIME Radzionków
0.5:0
finał
Natalia Ciupak
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
Ewa Skubida
Sandomierski Klub Karate Sandomierz
0.5:0